"ANEMONE"-cvetochnij salon

Eta levaja kontora v berga bazars isportila mne nastrojenije v denj mojej svadbi. Sprashivajetsa, zachem vstrechatsa i oghovarivatj iz kakij cvetov sostavljatj byket jesli vsjo sdelano po-svojemy??? Vot predstavte-mne predlozhili syper stiljnij byket dlja nevesti iz...ASTR. Obiknovennih, kak pod oknom y podjezda virashivajyt. A stoilo eto...15, Ls! Dengi, konecno, ne vernyli, no byketom etim ot menja polychili.

I ieva 07.08.2009

Mans līgavas pušķis bija 20Ls dārgāks par norunāto cenu un kvalitāte ..tās vispār nebija. Par attieksmi vispār nerunāsim. Kad vedējmāte centās izskaidroties, tas geju pāris piedraudēja izsaukt apsardzi.

P pufa 07.08.2009

a ko lien pie gejiem, nezini, ka viņiem riebums pret sievietēm? ja pušķis būtu jātaisa geju pārim, tad gan...ne tikai kvalitāte būtu, bet arī- bez maksas.