www.sudzibas.lv Aned Tea ""Mlesna"" Nemaksa algu,cilveku nav,apgrozijuma nav,prieksnieki brec.

Aned Tea ""Mlesna"" - Nemaksa algu,cilveku nav,apgrozijuma nav,prieksnieki brec.

Algu atsakas maksat, kamer nebus apgrozijuma 90 lati diena, brec, lama.Dzivojam bez naudas.

Z

Z zajacka 16.11.2010

Dosimies uz Darba inspekciju.

L Lauvene 11.12.2010

KADAS MULKIBAS!!!SAJA SABIEDRIBA IR VISS KARTIBA!!!NEKADA LIKUMA PARKAPUMA SEIT NAV.VISS NOTIEK PEC DARBA LIKUMIEM.STRADAJU SAJA VEIKALINA, UN VISS APMIERINA, TIKAI JASTRADA, UN VISS BUS KA VAJAG.TIKAI TIE RAKSTA NETAISNIBAS PAR PRIEKSNIEKIEM, KAM, NEGRIBAS STRADAT.STRADAJIET, UN JUMS MAKSAS.AR CIENU.PRIEKSNIEKI IR LABI, PATIKAMI CILVEKI.

Z [email protected] 11.12.2010

Mani oktobri atlaida, atlaida no si veikala.Un pretigakais ir tas, ka saimnieki nedraudzejas, tapec es sudzibu uzrakstiju.Nezinu, ka tas meitenes var strada tur.

Z ZIRNEKLITS 24.12.2010

Mlesna, pasas gardakas tejas, protams dargas, bet garsigas.Un meitenes, pardevejas, tur ir laipnas un smaidigas, t seviski Kristine ar Solveigu.Prieks iepirkties.Beigsies teja, atnaksu.

Z Zirneklits 23.01.2011

PIZDEC, KADA TUR PARDEVEJA PIENEMTA, RESNA, RUPJA, SAUSMIGI NOKRASOJUSIES, UN ALHOHOLA SMAKA.KUR SAIMNIEKI SKATAS.

B Bandores 18.02.2011

Nu nu, veikalam bankrots.Ires maksu nevar samaksat, preces maisos stav, kur nu vel algas.Un aprunasana no ipasnieku puses.Tas ebrejs, baltrocitis citu ka neko nedara, ka pa arzemem brazas.Baltas rokas, vai vins vispar kartupelus mak mizot?

K Kristina 08.04.2011

da nemak, i kartupelus mizot, bet uzmakties sievietem mak.