www.sudzibas.lv Andžejs Velve Krāpnieks, algu nemaksātājs

Andžejs Velve - Krāpnieks, algu nemaksātājs

Ja Jūsu tēviem, brāļiem, dēliem darbā ir kāds sakars ar cilvēku vārdā ANDŽEJS VELVE, bēdziet, ko kājas nes. Ņem celtniecības objektus, no pasūtītāja saņemto naudu sabāž kabatā sev, darbiniekiem atmet pa kapeikai, visu laiku aizbildinoties ar kaut ko,vienmēr būs problēmas, aizķeršanās ar naudu ne viņa vainas dēļ. Runā ļoti skaisti, izliekas par labu, saprotošu cilvēku, uzklausa, labprāt iepazīstina ar savu ģimeni. Bet tā ir tikai gadiem izstrādāta stratēģija. Veselām brigādēm nekas netiek samaksāts. Šobrīd to pašu dara Vācijā. ANDŽEJS VELVE ir izcils krāpnieks un uz metējs. Esiet uzmanīgi!

La Latvieša sirdsapziņa 11.03.2019

Pilnīga taisnība!

SamTroll 11.03.2019

Ja tu pats komentē savas sūdzības tad vismaz izdomā citu niku lai izskatās daudz maz ticami..

Es to apstiprinu, ka tas viss ir pilnīga taisnība, kāpēc man cits nickname būtu jāizdomā :D

ramona 25.03.2019

Kuru centies apmānīt? Apstiprina:D lol

Ne Nemaksa man 28.03.2019

Sveiki vēlos visus pabrīdināt par attēlā redzamo cilvēku (Andžeju Velvi) darbojas Buvniecības sfērā, sasola zelta kalnus un tas arī viss. Nemaksā algas aizbildinoties ar visādām problēmām. Pēc runas łoti sakarīgs un patīkams cilvēks, bet patiesībā liekulis un krāpnieks. Uzmeta visu brigādi ap 18 cilvēkiem un tie nav vienīgie. Mani atlaida atrodoties uz slimības lapas un pat neatmaksāja A lapu, neskatoties uz to ka
atrados slimnīcā. Esiet piesardzīgi no šī cilvēka. Par to esmu ielicis viñu internetā par brīdinājumu citiem, viñš draud man un manai gimenei salikt internetā nepatiesas ziñas par mūms. Lūk kāds cilvēks ir Andžejs Velve