Andris Zvejnieks - krapnieks

Uzmanibu-uzmanibu!!! Visiem visiem-kas zin un pazist-Andris Zvejnieks, dzimis Gulbene, 1978 gada, patstavigas dzivesvietas nav, reizem gozejas pie masas Ilzes Zvejnieces Salaspili, bet ta pamata bomzojas pa Hamburgu Vacija, ka ari nelielam Hamburgas piepilsetinam-ari sobrid ir Hamburgas apkartne, seviskas pazimes-1,70-175 cm augums, gaisi, isi, mazliet rudi mati, gaisi zilas acis, tetovejums uz pleca, bez zobiem,parvietojas pamata terpies netira, melnas krasas jaka ar kapuci, ar uzrakstiem St.Pauli,draugiem.lv sastopams-Andris Zvejnieks, apsarga krekla, ar spelu ieroci rokas,35 gadi, ludzu rakstiet,uz musu epastu, so cilveku obligati ir jaatrod- kamer to nav izdarijusi Vacijas jeb Latvijas policija, ludzu-ja ir kada konkreta informacija, kas palidzes atrast so cilveku, mes samaksasim 1000LVL skaidra nauda, 1 darba dienas laika kops vina notversanas.
Jebkada informacija tiek apkopota mana privataja epasta [slēpt]@inbox.lv-Rodrigo Bernats.
Rakstiet, noradot savu talruna numuru-mes ar Jums sazinasimies.