Andris Ščēle - Starpnieks

Labdien tautieši.
Esmu šokēts par mūsu lielajiem varasvīriem kam nospļauties uz mūsu mazo valsti.Visiem tiem tikai raust un raust sev kabatā lai pēc tam varētu kautkādos tur klaunu žurnālos un citā lēto krāsu pressē nozīmēties ar savu nabagmāju vai to par cik ir nozadzis zemi jurmalā vai cik izmaksājis uzturēt kādu kas mazgā šim toleti.
Kapēc tieši Andris?????
Tapēc ka šis cilvēks ir tas kas cenšās visu mūsu Latviju pārdot cittautiešiem un izdaiļāt mūsu gadu gadiem celto un veidoto.
Runas neiet par to ka viņš kādam nabagam būtu pārdevis 5cas priedes jūrmalā bet gan visi lielie uzņēmumi kas ir nonākuši šī cilvēka rokās tiek ātri vien pārdoti uz ārzemēm.
Gribētos ka knabs un citas organizācijas vairāk pasekotu šim te brīnumam līdzi par visa legālumu un patiesumu.Šaubos ka tās lietas visas ir tīras.ne pa velti pats vairs neņem uz sevi īpašumus ko pērk bet gan uz savīem bērniem jau visu raksta.
Uzskatu ka visu kam ir saistība ar pašu andri ir jākonfiscē jo diez vai tas ir iegūts legālā ceļā.Nedomāju ka viņa bērni vispār var ko nopirkt kas lielāks par siltumnīcu pierīgā.Tas nav apvainojums bet riebjās ka mūsu zeme tiek šādi izdaiļāta un kautkāds tur vēl gudri pa tv ko spriež un rāda gudru ģīmi itkā ko saprastu.
Ja jums ir kāda info par šo te cilvēku vai kādu no lielā trijnieka AAA tad lūdzu lieciet šeit iekšā.Jo tautai ir jāzina viss.

R

G GADIGAMATE 14.12.2011

RIKOJIES ROBIN NOGALINI VINUS TAUTA TEVI ATCERESIES MUZAM... JAU IEPRIEKS PATEICAMIES ATBRIVO TAUTU NO NASTAS.

T Točno 14.12.2011

Par to vajadzēja domāt tad, kad gājām uz barikādēm, tagad jau ir par vēlu, jo latviešiem vairs pieder vien 10% Latvijas īpašumu.