Andris Petrovs - Krāpšana

Zaglis un krāpnieks. Neaizdodied viñam naudu. Nekad neatdos! Baros ar rītdienām.
Uzñēmēji, komersanti, SIA , neñemiet darba attiecībās ja negribat piedzīvot 90 gadu reketu. Šim cilvēkam nav sirdsapziñas ,goda, ne cieñas. Nedrīkst piedāvāt darbu ar naudu - apzags.
Cik zināms nevar atrast darbu, bet ja atrod uz īsu laiku. Pēdējâ darba vieta aizdevēju kompānija
LVbanknote.
Tā kā strādājis redakcijā māk pārliecināt, nemaksājiet. Par pakalpojumiem, savus klientus meklē sūdzības lv starp neapmierinātiem cilvēkiem! Sinonīms - " jasmīns"

J Jasmīns 04.07.2017

"Arrival" vadībai nepietiek ar vienu segvārdu, bet, ja nav izpratnes par latviešu valodu, tad jau rakstītājs uzreiz zināms. Nespēju vien nobrīnīties - no vieglākiem krimināllikuma pantiem pārejam pie smagākiem.

Par "Arrival" pagaidām te: https://www.sudzibas.lv/individualais-komersants-arrival-krapsana-c273109

Un te: https://www.sudzibas.lv/arrival-otravlenie-ljudej-c332377

A Andris Petrovs 23.06.2018

Šīs sūdzības, kurā par mani nav neviena patiesa vārda, autore, kas slēpjas aiz segvārda Sezam, ir IK „Arrival” vadītāja Antra Tomsone. Tiklīdz vietnes „sudzibas.lv” apmeklētājiem publiskoju krāpnieciskās darbības, ko piekopj šī persona, tā tepat arī parādījās mani apmelojoši izdomājumi. Patiesībā šajā sūdzībā IK „Arrival” vadītāja Antra Tomsone precīzi ir aprakstījusi pašai sev piemītošās īpašības, turklāt tās maigākās. Sezam nebūt nav vienīgais Tomsones segvārds šajā interneta vietnē. Viņa slēpjas arī aiz segvārda Sīrups un vēl citiem, nav izslēgts, ka izveidojusi savu „troļļu mikrofabriku”. Meliem pārpilnie teksti atpazīstami pēc grandiozas faktisko un gramatisko kļūdu pārpilnības. Pretīgs un ļauns cilvēks Tu esi, IK „Arrival” vadītāja Antra Tomsone. Un tas ir maigākais, ko es varu pateikt.