www.sudzibas.lv Andris Gudels Apšaubāms biznesa partneris

AtrisinātaAndris Gudels - Apšaubāms biznesa partneris

Ļoti silti iesaku nekādā gadījumā neiesaistīties nekādās biznesa afērās, kur piedalās vai organizē Andris Gudels.
Viņš uzsāk apšaubāma rakstura biznesas idejas, kuras beigās viņam neizdodās realizēt, paliek parādā cilvēkiem, kas ir viņa labā strādājuši. Par viņa neidzevušajiem biznesa projektiem naudu par sniegtajiem pakalpojumiem nesaņemsiet, tiek solīts visu laiku, ka samaksās, bet reāli tiek vilkta tikai gumija, lai Jums nemaksātu! Uz viņa telefonu vispār nav jēga zvanīt, viņš ignorē, bet ja zvana no cita numura, tad klausuli paceļ un var klausīties kārtējo pasaku, kāpēc viņš iepriekš nav atbildējis.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta lietotajs2013 29.09.2017

Sūdzība ir atrisināta, sūdzībā minētais cilvēks ir nožēlojis izdarīto un norēķinājis par sniegtajiem pakalpojumiem. Lūdzu dzēst sūdzību!

R Regina1 21.01.2017

Tā šķiet, ka šis cilvēks ir parādā daudziem Rīgā un ne tikai, esiet uzmanīgi! Pasakas tiešām iemācījies labi stāstīt un solīt...