www.sudzibas.lv Andrew Poplavsky nepiedienīga uzvedība, neprofesionalitāte

Andrew Poplavsky - nepiedienīga uzvedība, neprofesionalitāte

Šī sūdzība ir par fotogrāfu Andreju Poplavski (Andrew Poplavsky).
Samaksāju par fotosesiju ar šo fotogrāfu internetā. Nevarēju viņu sazvanīt pa norādīto telefona numuru. Nosūtīju e-pastu, uz kuru viņš tajā pašā dienā atbildēja, un mēs vienojāmies par fotosesijas dienu un laiku.
Aptuveni 30 min pirms fotosesijas Andrejs zvanīja, lai paziņotu, ka make-up māksliniece nevarēs ierasties. Tā kā biju jau izgājusi no mājas, neatlika nekas cits kā ietiet Drogas veikalā, lai iegādātos kaut kādu dekoratīvo kosmētiku.
Satikšanās vietā biju aptuveni 10 minūtes pēc norādītā laika, izrādījās, ka adrese ir bārs. Bārā par viņu neviens nezināja, zvanīju fotogrāfam un gaidīju. Ar 40 minūšu nokavēšanos Poplavskis ieradās kopā ar kādu jaunieti. Sekoju viņiem caur bāru uz fotosesijas telpu. Tanī neviena nebija, un nekas nebija sagatavots. Telpas iekārtošanā (fons, gaismas) pagāja vēl aptuveni 30 minūtes. Beidzot sākām fotogrāfēt, taču fotogrāfs pēc pirmajām pāris bildēm fotoaparātu nodeva savam audzēknim. Līdz ar to Andrejs Poplavskis patiesībā uzņēma aptuveni 10% no manis apmāksātās fotisesijas bildēm. Fotoseijas laikā izteica pāris nepiedienīgas piezīmes ("Un tagad gribi fotogrāfēties plikiņa?" u.c. tml.). Pēc divām nedēļām nosūtīju forogrāfam e-pastu, lai uzzinātu, kas būs gatavas bildes. Viņš mani neatcerējās, un lika atgādināt, kas tā bija par fotoseiju. Kas beidzot saņēmu bildes, neviena no tām nebija apstrādāta, kaut gan samaksā ietilpa arī fotogrāfiju apstrāde. Neapstrādātas nozīmē - dažādas švīkas fonā, neapstrādātas ādas nepilnības, pleķi uz grīdas pamatnes.
Kopumā nepatīkama pieredze. Neiesaku.

T topatu 09.12.2013

vinjsh bijis mans klasesbiedris ;))

N Nairi 14.02.2016

Ооо, знакомая история! Подписываюсь под каждым словом! Фотограф деньги получил, фотографии прислал не обработаные и только через 4 месяца после фотосессии и постоянных звонков и.сообщений ему. После чего на сообщения не отвечает, игнорирует их. С визажистом было нечто похожее, ни о чем не договорился, визажист узнала только от меня что нужно будет меня накрасить. Кстати визажист тоже паршивенький, взяла 50 еур за свою работу, мне свадебный макияж делали дешевле и более качественно! В общем фотограф не профессионал, аферист, не делает обещанного, и еще потом выставляет все эти фотографии на продажу, без согласия клиента! За работу взял 150 еур, из всех фотографий более менее приличными оказались 2. И то, выслал один вариант, на продажу выставил обработанный более тщательно. Фотошопит фотографии жутко, сразу видно что не профессионал делал снимок. Не советую тратить впустую деньги. Тем более если вы захотите делать у него свадебные фотографии или запечатлеть какое либо другое важное событие, разочаруетесь в качестве.

L levur 21.04.2017

Сотрудничал. Остался доволен результатом. Да, в работе с Андреем требуется внимание к деталям и четкая постановка задачи с последующим контролем исполнения. А так человек очень талантливый.

Но если пустить на самотек, то не исключаю описанных выше ситуаций. Фотографы вообще люди свободолюбивые. Я не одного не видел, кому можно бесконтрольно передавать задачи.

P.S. Ситуация с фотографиями выставленными на продажу мне кажется абсурдной. Нужно быть психом, чтобы так подставлять свой бизнес торговли фотографиями на фотостоках. Мне кажется этот отзыв неправдоподобным.