Andrejs Tahtamiss - KRAPŠANA!!!

Labvakar. gribu uzrakstīt , ka mani aplaupija Andrejs Tahtamiss. Mekleju ka kads aizdod man 2000 Ls uz pusotro gadu ka privatpersona lai uztaisit parkreditaciju( apvienot divus kreditus viena), ieliku sludinajumu ss.lv ka man vajadzigs aizdevums un , ka man tīra kredītvesture! Man piezvaniva Andrejs un pateica lai es atveru kontu SEB banka un ieliku uz kontu 1 Ls. Kad to izdariju dodu viņam ziņu. Viņš lūdza no manim kodu lai iiet mana jaunaja internet banka SEB banka, es nesapratu kāpēc to lūdz, bet teica ka viņam vajag iiet , lai parbaudit manu kredit vesturi. Pec vinu iiejas mana internet banka izradijas ka vins panema uz manu vardu divus atros kreditus SMScredit un vivus.lv ( 200 Ls un 300 Ls) un aizskatija uz savu kontu Swedbanka. Kas es saku vinam zvanit vins teica ka ta ir garantija ka jus panemsiet no manim kreditu, ka pirmdien pie notara man aizskaitis atpakal tas 500 Ls un 2000 Ls aizdevumu par ko runajam. Teica ka tiksimies 13:30 Dzirnavu iela 66 kur parakstisim dokumentus. Bet ta nav atnacis lai parakstit dokumentus un izsledza telefonu. Protams pats esmu idiots ka iedevu vinam paroles manam internet banka, bet tagad cinos no visiem spekiem ka ir lai tikai atdod kreditus un sodit vinu! Iesniegumi bankas un policijai uzrakstiti.

Z zed229 19.07.2013

OO to zhe samoe, etot svoloch ponabral na moe imja i imja moej zheni kreditov .

Z zed229 19.07.2013

Pridetsa nakazatj .

C cacins 30.07.2013

Nu ar mani tāpat ir noticis, man gan policijā paziņoja ka nebūšot man jāatmaksā!To mēslu jānotver un jāpāraudzina par pilnu programmu!Ja kādam kas jauns vajag sazināties un viņu notvert!Mana e pasta [slēpt]@inbox.lv

V vidzemnieks 30.07.2013

Drausmas...kādi gan cilvēki var būt muļķi...

M melanija 22.08.2013

Arī es tiku apkrāpta no Andreja Tahtamisa puses tieši tādā pašā veidā kā raksta autors. Šis krāpnieks ir pelnījis sodu. Arī policijā iesniegumu esmu uzrakstījusi! Esmu nelaimīga par savu lētticību. Skarba, bet laba mācība visai dzīvei.