Andrejs Saitovs - uzmanāties krāpnieks - Krāpnieks

Celtnieks, sāku iedvešs uzticību piedāvā veikt šādus darbus likt riģipsi, piedāvā arī špaktelēšanu, krāsošanu, durvju likšanu, sākotnēji apmaksa pēc padarītā, vēlāk prasa avansu - špaktelēšanas, slīpēšanas un krāsošanas darbus veic ļoti nekvalitatīvi. Pēc pieprasījuma labot, sola, ka visu salabos, lai tikai samaksā avansu, stāsta un lūdzas, par parādiem, kas jāmaksā - beigās pazūd - darbs nav izdarīts par ko ir samaksāts un materiāls sabojāts. Telefonu neceļ.
Šādi izskatījās sienas pēc otrās krāsošanas, kad palūdzām izlabot visas vietas, kur nebija noslīpēts.

Papildināts cerība_atgūt 30.05.2019

Nauda par padarītajiem un nepadarītajiem darbiem tika pārskaitīta uz viņa sievas Svetlanas Iljinas un mātes Svetlanas Saitovas kontiem.

S svetacka206 31.05.2019

Бред полнейший,люди лимонадники за 6 евро каждую точку на стенах заставляли перешпаклёвывать.не связывайтесь с ними.

I Inese DP 02.06.2019

Šo jautājumu risinās valsts policija un valsts ieņēmumu dienests-jo nauda Svetlana par nepadarītajiem darbiem tika skaitīta uz Tavu kontu. Un arī par sabojātajiem materiāliem-krāsu, tapetēm, parketu un durvīm

S svetacka206 02.06.2019

Вот эти стены,ну и?