Andis Zošs (ēku demontāža) - Krāpšana

Vēlos Jūs informēt par krāpnieku, kas uzņemas veikt demontāžas darbus.
Situācija ir sekojoša: krāpnieks Andis Zošs paņem naudu no klienta par konteineru, pasūta konteineru, taču firmai naudu par konteineru nemaksā. Rezultātā Andis Zošs pazūd ar naudu un firmas konteiners stāv pie klienta. Mūsu gadījumā mēs maksājām vēlreiz, lai šo konteineru (kas protams bija pilns ar būzgružiem) dabūtu prom no sava īpašuma.
Mums kā klientiem tika stāstīts, ka jāmaksā pie konteinera atvešanas, taču ar konteineru firmu viņš mēģina vienoties, ka jāmaksā pie aizvešanas. Rezultātā nauda ir pie krāpnieka un nenonāk līdz konteineru apsaimniekotāja un klients maksā divreiz!

P pppppppppppp 15.04.2017

Mūsu gadījumā notika tas pats. Varbūt mums abiem būtu jasatiekas un jāaiziet uz policiju. Izskatās, ka puisim vienreiz izdevās un tagad to dara atkārtoti. Kā ar jums sazināties. Jāpārmāca lai nekrāpj citus.+

M Maranata 24.04.2018

Andis Zošs turpina savu darbību krāpdams klientus. Man apņēmās veikt jumta ventilācijas darbus, paņēma avansu un naudu par materiāliem, un pazuda. Nav ne darbi, ne nauda atgriezta. Sola visu laiku, ka atdos, bet tā jau gandrīz gadu. Izskatās, ka puisim ir problēmas ar azartspēlēm un nedrīkst ar viņu strādāt. Domāju vērsties policijā, lai neciestu citi.