www.sudzibas.lv Andis Dzenītis Iespējams, zaglis

Andis Dzenītis - Iespējams, zaglis

Vēlos brīdināt, ja kāds izdarīs tādu kļūdu, kā es : pieņemt darbā darbinieku, kuru sauc Andis Dzenītis no Durbes (140995-...). Otrajā darba dienā pazudis ar naudas summu, kura viņam bija uzticēta priekš saimniecības izdevumiem (piegāde) un par kuru parakstījās.
Esot to naudu "pazaudējis".
Naudu joprojām nav kompensējis. Iespējams, zaglis.
Neietiktu viņu pieņemt darbā.

Papildināts Irena75 09.01.2022

Naivi cereeju, ka VP buus stipraaka nekaa muusu novadnieks !:)

I

A ArLabuSirdi 23.10.2021

Pilnīgi piekrītu. Pie mums nostrādāja pāris mēnešus, izskatās, ka pirms jums. Nauda ļoti interesēja. Uz avansiem vien dzīvoja, kad gāja prom vēl mēģināja izspiest apgalvodams, ka neesam izmaksājuši. Apgādājām ar visu nepieciešamo darbam un vēl pa virsu. Patīk dzīvot uz slimības lapām. Mums nervus nobeidza un pārējos darbiniekus izveda no pacietības. Bet kad nāca darbā, noklusēja, ka invalīds. Vairāk ar galvu, nedrīkst neko aizrādīt, paliek psihs. Loti arī melo. Kad atlaidām, kā terorists par naudu atzvanījās vēl līdz vasaras vidum neadekvātos laikos.