www.sudzibas.lv Anda Biezā meistarklases Biezā Keramika Slikts serviss un pretīga attieksme

Anda Biezā meistarklases Biezā Keramika - Slikts serviss un pretīga attieksme

Keramikas kursi, kur vadītāja ir pustraka un neirotiska sieviete!

Darbus iznīcina un nevis māca meistarklasē, par ko jāmaksā 50 eiro, bet kritizē, nievājoši un pretīgi izturas. Mani apmācija cita meitene, kas tur gāja pusgadu! Pati sēdēja un pārlaimīga priecājās, ko pati lipina!

Cilvēks, kam neizdevusies dzīve un izliek uz citiem dusmas! No sapratnes par mākslu ne ziņas ne miņas!

Atbilde no Anda Biezā 27.10.2018

Labdien visiem!

Neatspēkošu pretenzijas, katram ir tiesības uz savu viedokli. Cilvēki ir dažādi. Taču pie manis meistarklasē nav bijusi neviena Lūcija Arnicāne. Savus meistarklašus dalībniekus atceros un neviens nav pie manis mācījies pusgadu. Tikai viena dalībniece ir mācījusies trīs mēnešus. Darbi tiek atdoti visiem, norunātajā datumā. Esmu pat brīdinājusi dažus cilvēkus četras reizes, ka ir jāpaņem darbi. Taču nav man pienākums glābāt darbus gadiem. Tas tiesa. Turklāt, ja rakstāt šādu atsauksmi, tad rakstāt info precīzi. Meistarklase maksā 25,- eur.
Ja Jums bija pretenzijas, vajadzēja saņemt drosmi un man to pateik personīgi. Taču Jūs dotajā brīdī esat ne tikai cēlusi man neslavu, bet arī nozagusi un publiskojusi manu privātu foto. Kas ir pārkāpums saskaņā ar jauno personu Datus regulu.
Tāpēc esmu spiesta vērsties pie sūdzības.lv, lai uzzinātu Jūsu datus un vērstos atbilstošās instancēs.

Ar, cieņu
SIA "Biezā"

Kolta 11.10.2018

Vajadzēja ar māliem mest!

N nav nozimes 11.10.2018

Atklāti sakot katram māksliniekam, meistaram ir sava dzīves un lietu uztvere. Nevienu neaizstāvu, bet varbūt viņa no cilvēkiem kuri pie viņas mācās cenšas realizēt savas ideālus, kurus pati vēl nav sasniegusi.