Ance Krūmiņa - krāpšana

Informēju par krāpnieci Anci Krūmiņu Talsos (Facebook ir arī viltus profils Ance Alsberga), kura prot lieliski izmantot cilvēku uzticēšanos un izdomā ticamus iemeslus, lai panāktu vēlamo - izkrāptu cilvēkiem naudu, vai arī, kā manā gadījumā, nesamaksātu nolīgto.
Izīrēju šai personai savu dzīvokli, kā rezultātā, ne tikai izveidojās komunālo maksājumu parāds, bet dzīvoklis tika viņas dzīvnieku (suņa un kaķa) dēļ pamatīgi bojāts. Dzīvoklī bija jāveic remonts, kas kopējo zaudējuma summu vēl vairāk palielināja. Neiesaistieties nekādos darījumos ar šo personu, ja nevēlaties tikt piekrāpts un apmānīts.

Papildināts Anda O 31.12.2016

Situācija nav atrisināta, šī persona joprojām man ir parādā ievērojamu naudas summu un es meklēju viņas faktisko dzīvesvietas adresi.

S Sanita Bolšteina 06.05.2019

Paldies par informāciju. Šī persona nupat centās noīrēt dzīvokli no manis.

Saivii 06.05.2019

Ja ir liigums nosleegts un cilveeks nemaksaa,tad pastaav tiesu sisteema Latvijaa. Ja liiguma nav,tad sorry mammiit,vainojiet vien sevi.