Anatolijs Daņilovs - Krāpšana

Anatolijs Daņilovs un viņa dēls uzdodas par iekšdarbu meistariem ar lielu pieredzi. Darbus veic ļoti nekvalitatīvi, uzstāda kamīnu neatbilstoši ugunsdrošības prasībām, prasa samaksu par matereāliem, kuri netiek izmantoti, piesavinās esošos matereālus. Uzstājīgi prasa priekšapmaksu, akceptē norēķinus tikai skaidrā naudā. Atsaucās uz vairs neeksistējošu uzņēmumu Remok.lv. Pēc aizrādījuma par nekvalitatīvu darbu kļuva rupji un uzbrūkoši, kategoriski atteicās veikt jebkādus labošanas darbus vai atmaksāt saņemto naudu.Tika pieaicināti eksperti, kas konstatēja viņu veidotās konstrukcijas par bīstamām. Pēc kā meistari vairs nebija ne sazvanāmi (26986982) ne arī atbildēja uz e-pastiem [slēpt]@remok.lv). Vērsāmies policijā ar iesniegumu par krāpšanu. Anatolijs Daņilovs protams visu noliedza un viņa līguma eksemplārs, ar visām atzīmēm par saņemto naudu, bija pazudis. Rezultātā zaudējumi par kamīna demontāžu, un pārējo darbu labošanu kā laikā atklājās, ka esošie materiāli tika piesavināti un aizstāti ar lētiem, pašdarinātiem, ugunsnedrošiem štruntiem, rezultātā šāda kamīna eksploatācija būdu bijusi bīstama! Nevienam neiesaku ielaisties ar šiem cilvekiem jebkādos remontdarbos. Kā arī pārbaudīt šo cilvēku veiktos darbus drošības nolūkos. Aicinu citus, kurus ir apkrāpuši iepriekš minētie cilvēki, vērsties policijā.

R