Anastasija Vasiļjovska - Krapšana

Анастасия васильковская.
Pardod bojatus preces apgalvojot ka viss labi strada. Pec piedavajuma kka normali atrisinat problemu un atgriezt preci vienkarši atsakas no visa izdomajot ka viņu grib piekrapt uz 10eur. Pec sdundas ilgam parrunam sms veida vienkarši bloke visur.
Anastasijas telefona nr 28959696. Vinas viram telefona nr ‭+371 2 0417786‬. Dzīvo Rīga dravnieku iela 12

A [email protected] 12.05.2018

Nav vieniga reize

Клевета!

2 20319384 13.05.2018

Не верю и не поверю!где доказательства ?

Mele!neticu!

T Tigr18 13.05.2018

NETICU!

M Madara21 13.05.2018

Muļķības.

Z Zlapsa 24.09.2018

Rakstu šeit, pēc "incidenta", kas notika ar manu līgavu. Šobrīd pārdodam mob. telefonu un šis telefona numurs gribeja mūsu telefonu nopirkt - lai būtu mazāk tukšu vārdu - vienkārši pievienoju saraksti ar šo numuru. Pirms sarakstes sākuma - cilvēks bija uzzvanijis līgavai un pajautājis vai telefons ir pieejams un par kādu cenu. Pēc tam sākās SMS.

K Kirilpetrovs 26.09.2018

Es pats skatījos to samsung a5 2017gada telefonu paldies kā parbaudiju pirms pirkt telefona stāvoklis ir beigts.nestrada mikrofons priekseja kamerā un nav dokumentu

K Kirilpetrovs 26.09.2018

Человеку продали рабочий товар без дефектов Я свидетель.после чего он не правильно воспользовался вещью и утверждал что сломал.потом угрожал физической рассправой чтобы перечислили деньги назад.вернули деньги перечислением и товар тоже остался у человека.

A Aleksandra28 22.10.2018

Visu laiku pircis pie viņas telefonus un pazīstami arī pirka un nekad nebija nekādu problēmu viss idealsun vis strada.a tas ir vienkārši smieklīgi par 10 eiro nopirka telefonu detaļām un vēl rakstā sudzibas