www.sudzibas.lv anabolicwizard Steroīdu popularizēšana

anabolicwizard - Steroīdu popularizēšana

Šī mājas lapa ar tās saturošo informāciju par recepšu zālēm , steroīdiem pavedina pusaudžus uz to lietošanu. Šāda un tāda veida informācijai nevajadzētu būt brīvi un publiski pieejamai. Tā kā es lūgtu atiecīgajām iestādēm rīkoties,.

K Kaspars007 05.11.2014

gan jau tev skauž, ka trenējoties katru dienu pa 5min neuzkačāji baigo būdu un tagad vaino web adresi par to.

M martins259 05.11.2014

Vienkārši dēls bija kautkur dabūjis visus šitos mēslus un sācis lietot kautkādas tabletes

Y yello 25.08.2016

Pusaudžiem streoīdus lietot nedrīkst. Bet tie ir jālegalizē, lai cilvēkiem, kas tos lieto (un lietotāju ir ļoti daudz; es te nerunāju par profesionālo sportu, kur lieto pilnīgi visi, vienīgi daļa iekrīt, bet daļa neiekrīt, jo viņiem sporta ārsti ir profesionālāki) būtu iespēja saņemt patiesu informāciju par tiem, nevis to absolūto stulbumu, kuru par steroīdiem izplata masu informācijas līdzekļi, kur autori neko nejēdz sporta farmakoloģijā, bet atkārto kā papagaiļi tās muļķības, ko par steroīdiem raksta. Labs piemērs ir Krievija, kur profesionāli endokrinologi, andrologi, vai urologi konsultē sportistus, kuri lieto: sastāda pareizas kursu shēmas, individuāli pielāgo devas, un kontrolē lietotāju veselības stāvokli. Anabolicwizard ir ļoti labs saits, kurš raksta par seroīdiem daudz maz patiesu informāciju. Vai cienījamais "martins" domā, ka labāk ir informatīvai vakuums par šo tēmu, lai tie, kas lieto nezinātu neko, un tādējādi būtu lielāks risks sačakarēt veselību ? Kaut gan, lai ar steroīdiem kārtīgi sačakarētu veselību ir ļoti jāpapūlas. No 20 aspirīna tabletēm jūs varat nomirt, no 20 metandrostenolona tabletēm jums nebūs nekas. Tieši nenormāli pielīdzina steroīdus narkotikām - jums jebkurš ārsts pateiks, ka tās ir pilnīgi atšķirīgas lietas.
Anabolicwizard protams nevar salīdzināt ar Krievijas saitiem par anaboliskajiem steroīdiem, kur var dabūt patiešām objektīvu un zinātnisku informāciju par steroīdiem. Bet vismaz šīs saits aizpilda Latvijas informatīvo vakuumu šajā jautājumā - šajā saitā ir paskopa, bet objektīva informācija par steroīdiem. Šādus saitus vajag vairāk, kur savu viedokli par steroīdiem izteiktu ārsti.