www.sudzibas.lv AMR Serviss Nekvalitativs remonts

AMR Serviss - Nekvalitativs remonts

Sanāca krāsot prieksējo bamperi AMR servisā.Remonts bija uz casko Gjensidige rēķina,viņi pasi ieteica so servisu,jo it kā esot ļoti kvalitatīvs.Tā nu es autiņu atstāju uz trīs dienām.Pēc tām trīs dienām zvana un saka ka varot savākt autiņu.Kad aizbraucu pieņemt darbu vis it kā izskatījās ok.Tonis neatskiras vis spīdīgs un tā kā tam jābūt.Bet tad es uz vietas izņēmu lukturi kurs arī bija jālabo,bija nolauzsta viena auss.protams viņi to neizdarīja aizbildinoties ar to ka mums apdrosinātājs nelika to darit.Kaut gad pieteikumā tika minēts bampers un slēptie defekti.Bet neviens to nepārbaudija.beigās nolēmu pats sataisīt.Kad ķēros tam klāt atklājās tas ka ne tikai nav sataisījusu to lukturi,bet bonusā nebija kārtīgi saskrūvējusi bamperi,nebija skrūves līdz galam ieskrūvētas,nebija kā nākas klipsos ielikts un tapēc klipsi bija salocīti un salauzti.redzams ari bilde.Pārējo defektu bildes gan neienāca prātā uzņemt.protams tas nav viss,bija ari salauzts viens no lampu mazgātāju vāciņiem un uzlikts tāds salauzts atpakaļ.Un pāris klipsi no apaksas tika pazaudeti.Par nokrāsoto detaļu kvalitāti gan grūti spriest,redzēsim pavasarī.Man jau liekas ka tas krāsas un lakas slānis ir pārāk plāns.It kā sīkums,bet tas neatbilst kvalitatīvam remontam un uz turieni vairs nekad nedzīsu krāsot masīnu,jo pēc it ka kvalitatīva remonta ir jāiegulda vēl papildus laiks un līdzekļi.Un citiem ieteiktu kārtīgāk pārbaudīt kad pieņem darbu no siem ''speciālistiem'',vai vispār pie viņiem nelabot savu autiņu.

K

K Koijots 18.10.2016

...

K Kristaps Ozols 05.09.2020

Vedu uz šo servisu remontēt auto par kasko apdrošināšanu, uztaisīja tāmi, neteikšu ka ļoti dārgu, un ļoti lētu, tādu pa vidam. Ofisā mierīga atmasfēra, laipni pieņem, visu var izrunāt. Auto salaboja un pagaidām izskatās ka viss ir kā jaunam. Ja sāksies problēmas ar krāsas kārtu kura var sākt lobīties pēc pāris gadiem noteikti uzrakstīšu arī sliktu atsauksmi.