Amplua Salons Rīga, Ģertrūdes iela 26 - Slikts serviss

Otro reizi mūžā izmantoju atlaižu kuponu un, visticamāk, arī pēdējo. Saprotu, pērkot kuponu laikam jau sākumā pastāv 50% iespējamība būt dusmīgam pēc pakalpojuma saņemšanas, bet šis jau bija zem katras kritikas.
Apakšā pievienoju aprakstu, kas ietipa piedāvājumā "ārstnieciskais aparātpedikīrs".
Sākums jau nebija daudzsološs- kad zvanīju, lai sarunātu pakalpojumu, administratore runāja tikai krievu valodā. Arī pati pedikīra meistare runāja krieviski (man nav pretenziju, ja katrs runā valodā kādā ir ērtāk, bet, ja es eju pie speciālista- podologa uz konsultāciju, es tomēr vēlētos, lai tos dažus specifiskos vārdus, kurus krieviski nesapratu, man varētu paskaidrot latviski).
Kopumā visa procedūra ilga tieši 23 minūtes! Cik nopratu, klienti bija pierakstīti katru pusstundu, tāpēc viss process notika nenormālā ātrumā (pat runājot pa telefonu, tika turpināts darbs ar vienu roku) .
Pirms procedūras pēdiņas netika ne dezinficētas, ne pat noslaucītas ar mitru drānu! Kabinets bija ļoti bēdīgā stāvoklī- viss izskatījās noplucis un nevīžīgs.
Ā, un kosultācijā ietilpa jautājums ,:"sūdzības ir?" sākumā un procedūras beigās :"citus apavus ". VISS.
Žēl, bet vējā izmesta nauda.

Par procedūru:

Ārstnieciskais aparātpedikīrs pie ārsta-podologa
Procedūra jo sevišķi piemērota cilvēkiem ar problēmātiskiem nagiem vai pēdām
Procedūra palīdzēs, ja Tev ir kāda no sekojošajām problēmām:
Nagu diskolorācija
Ieauguši nagi
Pastiprināts ādas saulums vai mitrums
Sēnīte
Diagnoze, ārstēšana
Apavu, zeķu, zoļu apstrāde
Ārstnieciskais aparātpedikīrs ieteicams:
Topošajām māmiņām
Cilvēkiem, kas slimo ar cukura diabētu
Sēnīšu infekciju gadījumā
Sastiepumu gadījumā
Lai atbrīvotos no varžacīm un ādas sabiezējumiem
Sabiezinātu nagu gadījumā
Ja ir ieauguši nagi
Diabētiskās pēdas slimniekiem

Pakalpojumu/preci nodrošina:
Anastasiya Yermolenko PP, Reģ. nr. 25097718001, Pērnavas iela 39-8,Rīga, LV-1009

W WtfF 07.02.2019

Была там недавно - стригут как-то фигово. Короче, на свой страх и риск...

U ufalej 17.10.2019

Да, я тоже у неё была по купону года 2 назад и больше не хочу! Тоже за 20 мин.чик-чик ун гатавс! Хожу в Passo-вот там-мастера!