www.sudzibas.lv AMPLUA salons Attieksme pret salona apmeklētāju

AMPLUA salons - Attieksme pret salona apmeklētāju

Sazvanīju salonu "Amplua", Dzirnavu ielā 66 un pierakstījos uz banānu masāžu 23. decembrī plkst.12. Dienā kad ierados durvis bija slēgtas un iekšā rosījās friziere ar īsiem gaišiem matiem (jau gados) . Liels bija mans izbrīns kad es zvanīju pie durvīm vismaz 10x, friziere paskatījās uz mani un pie durvīm nepienāca, nelikās traucēta, kaut mani redzēja. Es ārā stāvēju - 10 grādos un salu. Zvanīju uz salona durvīm norādītā mob. Tālr. Uz kura man neviens neatbildēja. Salonā tiku iekšā tikai tad, kad friziere atslēdza durvis, lai izlaistu savu klientu. Uz atbildi vai tiešām nevar pienākt pie durvīm un atvērt, jo ārā ir - 10 grādi saņēmu atbildi, ka katrs meistars slēdz vaļā durvis savam klientam, bet viņa taču redzēja un dzirdēja, ka pie durvīm neviens nenāk. Tikusi apsildīties un aprunāties ar masieri, kura pēc laika atbrīvojās, konstatējām, ka šī salona administratore mani nav pierakstīJusi masāžas pakalpojumam, kas bija jau pavisam nepatīkami. Ar masieri sarunāju citu masāžas laiku, bet tas vairs manu omu nekādi nevarēja uzlabot.
Secinājumi:
- kā kliente nejutos gaidīta šajā salonā;
- frizieres attieksme bija drausmīga un necilvēcīga;
- nekad šo salonu neieteikšu draugiem frizieres necilvēcīgās attieksmes dēļ un par administratori nemaz nerunājot
- nekad šo salonu vairs neapmeklēšu.
Uzskatu, ka masāža par 25 eiro bija sabojāta, kaut masāžiste tur šoreiz nebija pie vainas.

B