www.sudzibas.lv Amplua Kuponi un krāpšanās

Amplua - Kuponi un krāpšanās

Es ļoti reti sūdzos un kasos par tādiem sīkumiem kā matu krāsa, bet šoreiz es tiešām biju sabēdājusies.1) nesen zizu.lv parādījās šī salona Amplua kupons 14,50ls vērtībā, kur tika iekļauta matu krāsošana, griezums, matu maska, veidošana, galvas masāža. Nopirku, jo tāda veida kuponi vienmēr ir bijuši ok, iečekoju arī salonu un atsauksmes, it kā sūdzības nemanīju. Aizgāju, viss jauki, izvēlējāmies matu krāsu, teicu, ka gribu tumšus matus, friziere teica, ka būs ok. Labā noskaņojumā sēdēju un gaidīju. Kad bija jāmazgā mati, gaidīju savu masāžu un lielisko matu masku. Diemžēl, brīdī, kad domāju, ka tūlīt viss būs, man jau apsēja dvieli ap galvu un veda atpakaļ uz krēslu. Masāža laikam skaitījās parastā matu izmazgāšana un matu maska bija tā, kas 30s bija matos un atgādināja lēto kondicionieri... Par griezumu es neteicu neko, jo vēlējos tikai aplīdzināt matus. Kad mati izžuva, sapratu, ka arī tonis ir trešdalu tumšāks par to, kāda es atnācu. + man vēl lika piemaksāt 6ls, jo man mati pārsniedzot kakla līniju. Kuponā bija minēti 5ls. Ir pagājušas 2 dienas, izmazgāti mati un šķiet, ka no krāsas vispār ne vēsts. Es īsti nesaprotu, ar ko man krāsoja matus. Dāmas, es nesaku, ka šī pieredze atrunās mani no perkamkopa.lv vai zizu.lv kuponu iegādes, bet pirms ko iegādājaties, PĀRLASIET visas atsauksmes un visu, visu. Es laikam biju muļķe samaksājot tos 6ls un nepajautajot kur bija mana masāža un maska, bet....bija pārāk dranķīgs noskaņojums jau tā. KĀPĒC IR KUPONOS JĀRAKSTA TAS, JA NEVAR NEKO NODROŠINĀT UN TĀ IR TIKAI LĒTA REKLĀMA KLIENTIEM, KAS DIEMŽĒL NEIEDARBOJĀS, JO ES VAIRS ŠAJĀ SALONĀ NEATGRIEZĪŠOS. Salonam Amplua vajadzetu par to aizdomāties. P.S. Un, piedavāt kafiju vai tēju, ir tikai pieklājīgi.

donna b 23.03.2013

Man sodien nokrasoja matus, nogrieza un izmazgaja matus (ar nelielu galvas masazu) par 12 Ls. Bez jebkadiem kuponiem un atlaidem! Painteresejies sava vietejaa friztavaa, pie parasta meistara, un dabusi to pasu servisu, ka pie tam "slavetiem" kuponiem! Vajag tikai protams atrast *savu* frizieri un tad sapratisi, ka visi kuponu servisi ir pilniga *laza*!

J juuul 08.07.2013

Позиционируют себя как салон высокого уровня, с недешевыни ценами, а по отношению сразу понятно, что дешевка.
Мне друзья подарили подарочную карту на какую-то "спа"-процедуру, но не учли, что я уезжаю, а у карты срок ограничен.
В итоге, когда я позвонила записаться в последнюю неделю, мне ответили, что записываться надо было за 10 дней, и теперь уже они мою карту не примут.
Оставим рассуждения о том, должны ли мне были пойти навстречу или нет (хотя про записиваться заранее предупреждения не было)...
Я бы могла понять, если б мне отказали, назвав какую-то финансовую причину.
Но мне пояснили, что откажут потому что "КАЖДАЯ ВТОРАЯ звонит и просит об этом..."!! Серьезно? С какой стати меня должно интересовать, кто им звонит и о чем просит?!
С одной стороны обидно, что я осталась без подарка на день рождения, а с другой стороны, так даже лучше... Удовольствие от посещения этого салона я вряд ли бы получила.

P pataliepa 19.10.2013

Man bija vēl drausmīgāka pieredze šajā salonā. Attieksme jau no atnāksānas mirkļa nebija spožākā. Frizierim pateicu, ka gribu blondus matus - tiku pie rižiem, bet tas nav trakākais. Frizēšanas laikā man no sāpēm pa laikam izspiedās pat kliedziens, aiz tā kā vīriešu kārtas frizieris visu savu enerģiju ielika tajā, lai man uz galvas nepaliktu neviens matiņš, nerunājaut par to, ka manu galvu pret izlietni 3 reizes atdauzīja. Pagājis mēnesis - no matu krāsas ne smaka, un vēljoprojām nevaru matus saņemt astē no tā kā sāp galvas āda.

G grr 24.10.2013

Šķiet, ka tiku šī paša neprofesionālā "vīriešu kārtas" pārstāvja rokās.
1. Ne īsti latviešu valodā sasveicinājās, ne izklāstīja gaidāmā procesa gaitu (keratin matu maska + griezums ar karsto žileti)
2. Keratin masku ieklāja matus stiepjot un raujot, nerunājot par to žāvēšanu, tie tika nemākulīgi žāvēti ar apaļo suku, tā sapinās vairākas reizes, visu saspringumu veicināja neciešami karstais fēna gaiss. Izteicu pretenziju, bet atvainošanos nesaņēmu. Remdēju sāpēs, padzeroties lētu paciņ' tēju.
3. Izmisumā jau domāju, kā tiks apstrādāti mati ar karsto žileti (pirmā pieredze) Vai tiešām visām klientēm šī procedūra liekas sāpīga? (kā ar neasu asmeni laistu caur sausiem matiem, varēju just kā katrs matu gals tiek noplēsts no galvas)
4. Kad jautāju kādas firmas keratin maska tika ieklāta, viņš nemācēja atbildēt. Izrādījās L'oreal.
5. Visam treknu punktu uzlika neiejūtīga administratore, kura aicināja piemaksāt vēl 10 Ls
Pēc salona Amplua apmeklējuma mani mati ir ievērojami plānāki, galvas āda sūrstoša un sprandā saspringums, jo pretojos brīžos, kad matus stiepa uz leju.

Z Zane ir NIKNA 17.03.2014

Mīļās, sievietes, nepērciet Zizu.lv kuponus un nedodieties uz APLUĀ salonu Dzirnavu ielā 66 - Jūs gaida vilšanās, jo jums lepni paziņos, ka pie viņiem to nevarot izmantot un ka es neesot pirmai gadījums kas ar šādu kuponu nāk... Lai gan kuponā skaidri un gaiši balts uz melna rakstīts, ka VAR to izmantot.

Vai kāds no salona pats piezvanīs savam sadarbības partnerim ZIZU un noskaidros, kas tur īsti ir, kāpēc šāda nesaprašanās - NĒ!!!
Tikai palūgs iet prom.

Izčakarēts laiks, nauda un garastāvoklis!!!

Z Zane ir NIKNA 17.03.2014

P.S. Melns uz balta :) Tiešām esmu NIKNA par šādu naudas izkrāpšanu!!!

A arta.laura 10.11.2014

Jau zvanot uz Amplua salonu, rodas nepatīkams iespaids, jo atbild nelaipnas sievietes balss!!! Neko labu tas nevar liecināt arī par pašu salonu kopumā!

C Chiep_ 11.11.2014

Man arī gadījās nepatīkama pieredze vakar šajā salonā.
Nopirku kuponu par 12 euro. Matu griešana, atjaunojoša maska, veidošana arī ar taisnotāju, galvas masāža, ieteikumi kā kpt matus un kādu frizūru izvēlēties.
Matu masku laikam nesagaidīju, 5 sekundes paturēja matos un izskaloja. masāžu nesagaidīju. matus agrieza tā uz ašo, puse no salūzušajiem galiem palika. Matus pat nepiedāvājās iztaisnot. Nepajautāja uz kuru pusi man vispār matu celiņš, galu galā uztaisīja uz otru pusi, tā ka mājās ejot vairs savākt nevarēju.
Par konsultāciju vispār nevar būt ne runas.
Rakstīts bija ka procedūra ilgst 1, 5 stundas. es jau pēc pus stundas biju laukā no frizētavas. Ņemot vērā, ka man ir gari mati, tā notiek pirmo reizi.
VAIRS NEKAD

A arta.laura 12.11.2014

Biju uz šo salonu arī ar kuponu, kurā bija iekļauta matu maska un galvas masāža. Matu masku kā ielika tā uzreiz arī izskaloja, galvas masāžu nejutu! Procedūra no 1, 5h saruka līdz 45min. Un vēl frizierei nācās steigties, jo bija pierakstītas divas klientes uz vienu laiku! Arī apkalpošana nebija laipna, jau zvanot man nepalika labs priekšstats, bet cerēju ka tas tā nav vienmēr, domāju, kam gan negadās slikts noskaņojums. Saruna notika krievu valodā, lai gan teicu, ka labi neprotu runāt krieviski, bet tur nebija neviens, kurš spētu sarunāties valsts valodā! NEIESAKU ŠO SALONU, TUR PAT NETĀLU IR KĀDS DAUDZ LABĀKS SALONS CORETTI.

beine 11.12.2014

arī biju frizēties, tiku pie tadas taisniem gaisiem matiem, pozicioneja sevi ka baigo āsu, tāda iedomīga, kad prasīju kāpēc man filē slapjus matus, jo tad jau nevar redzet kur jaafilee kur nav un taa jau var arī robu iefilet, tad isti nezinaja ko atbildet, tik augstpratigi uz mani paskatijas it ka es mulkibas runatu, karoce salons smuks kosmetika laba bet tas kolektivs neadekvati nepamatoti slimo ar zvaigznu slimibu, citu reizi pari ielai parastaa frizeetavaa attieksme darba process un rezultats un emocijas bija pavisam citaa liimenii un 2x leetaak