www.sudzibas.lv Amoralle Slikts serviss

Amoralle, Glamoralle Ltd - Slikts serviss

Labdien!

Esmu ļoti sarūgtināta par apkalpošanu Amoralle veikalā. Šodien man pie kases tika atņemta manis izvēlētā prece, jo, redz, kādam tā esot bijusi atlikta. Es šo preci paņēmu pirms stundas no pakaramā (nekādas atzīmes, ka to nedrīkst ņemt, nebija), izstāvēju rindu, lai uzmērītu preci (apmēram pus h), un tad, kad jau devos par to maksāt, man vienkārši to atņēma. Paldies par to jaukajām pārdevējām, kas papildus vēl visai šai situācijai nekautrējas man blakus pēc tam apspriest tēmu par latvieša nenovīdību – ja vienam to vajag, tad otram arī obligāti to vajadzēs. Diemžēl nopirktās preces man vairs neiet pie sirds, jo vienmēr, kad tās uzvilkšu, atcerēšos par šo “jauko” gadījumu. Varbūt varu tās atgriezt? Paldies par sabojāto dienu un iedvesmu vairs nebūt Amoralle klientam. Esmu tik sarūgtināta, ka diemžēl nespēšu nepainformēt par to savas paziņas un visus LR iedzīvotājus.
Žēl, jo iepriekš nopirktie svārki (pie kuriem piemeklēju man atņemto preci) ir palikuši bez augšiņas. Varbūt arī šos svārkus es varu atdot, jo pašlaik man tie izraisa nepatiku?

Ar cieņu,
Iepriekš lojālā, bet nu jau bijusī Jūsu kliente.

C

C city4 21.03.2016

Labdien! Vēlējos painformēt visus patērētājus, ka šī situācija tika atrisināta ļoti pozitīvi. Paldies Amoralle vadībai. Klients šeit ir pirmajā vietā, esmu patīkami pārsteigta un ļoti priecīga, ka mūsu LR uzņēmēji ir tik atsaucīgi un uz klienta labsajūtu vērsti. Veikals man kā kompensāciju šai situācijai piešķīra 20% atlaidi nākošajam pirkumam. Paldies! Laikam tomēr palikšu Amoralle klients... :) Novēlu pārdevējām no šīs situācijas mācīties un ceru, ka šis gadījums tikai uzlabos šī jaukā veikala attīstību un darbību turpmāk. :)

K Kuklasha 07.06.2016

Komforta nekada veikala ,karstums neželigs,muzika nekada skala ka nevar sarunaties,pat nav kur piesest,