www.sudzibas.lv AMI WATER SIA Krāpšana, nemaksā algas

AMI WATER SIA - Krāpšana, nemaksā algas

SIA Ami Water, priekšgalā ar arti Kalniņu un viņa sievu ievu, pieņemot darbā Sola maksāt vienu summu, gala rezultātā tiek izmaksāta ar mēneša - 2 mēnešu kavēšanos pavisam cita alga, pēkšņi tiek noņemtas dienas, jo viņš uzskata ka nav strādāts, bet pats nav nodrošinājis ne ar materiāliem ne ar instrumentiem... Neiesaku nevienam šo firmu, paliksiet ar pazaudētu laiku un bez naudas.

I ilrgjefiho 14.07.2021

Bet jūs ko? Pirms iet tur strādāt informāciju par uzņēmumu nemeklējāt? viņiem ir 40000 nodokļu parāds.

A Artis 12345 22.07.2021

Raksta strādnieks kurš piesakoties darbā stāsta kad ir ļoti liels meistars ar pieredzi, bet uzsākot darbu izrādās kad ir zemākā līmeņa palīgstrādnieks, un vairāk kā skaidrs kad palīgstrādnieks nesaņem tādu algu kā meistars.
Par algas izmaksas datumiem vajag ieskatīties līgumā ko pats parakstījis un tad arī sapratīsiet kad kavējumu nemaz nav, jo visiem jau liekas kad nostrādājot pāris dienas uzreiz ir jāsaņem nauda.

V VVkitch Go 10.09.2021

Сталкнулся с данной компанией как заказчик, сроки исполнения не выполняют, о переделках можно вообще забыть. Побросали половину инструментов и пропали.
Вывод: лучше не обращатся..