www.sudzibas.lv AMG CENTRS DARBS ARZEMES

AMG CENTRS - DARBS ARZEMES

poexali s drugom na maso kombinat ot etoi firmi!seli v avtobus v rige -poznakomilis tam esco s 4 celovekami kotorie toze tuda ze exali.priexali v gollandijumogut na avtostanciju nikto ne vstrecaet.nacali zvonit v etu firmucerez 2 casa za nami priexali .otvezli v dom .skazali zavtra priedim.eto zavtra okazalos cerez 2 nedeli.cerez eti 2 nedeli za nami priexali zabrali uvezli v drugoi gorod skazali opjat zdite.mi zasli v nase ziljo i ofigeli -naturalnii bomzatnik gde daze tarakani zit ne smogli bi.cerez paru dnei pereexali v sledujusee mesto-treiler.vot tak vot i sidim zdes do six por ne domoi ne raboti.vot takaja firma amg centrs.PS.SPASIBO EI ZA VSE

D

I Inara5 30.04.2013

Ja jehala cerez agenstvo AMGcentrs na rabotu v Irlandiju i ocen dovolna . Rabotala na gribnoi ferme, horoso zarabativala. Sovetuju vsem ehat cerez eto agenstvo.

A akm125 03.05.2013

Narod, esli vi znaete jazik hotj nemnogo, vam v etoj kantore delatj nechego.Za eti denjgi, chto im platite, samomu mozhno tozhe smoe najti v internete! Net nikakih partnerov, kak na sajte u nih raspisano.I lecenziju u nih otbirali v proshlom, togda oni sebja nazivali Vollars.

I Igors6 03.05.2013

Zacem vvodit narod v zabluzdenije? Partnjerov u agenstva ocen mnogo, sam jezdil v Niderlande v proslom godu cerez eto agenstvo. Platil vsego 20 Ls. bilet do Niderlande oplacivalo agenstvo. Zarplata bila 1000 Eur./mes. na ruki, rabotal na sirnoi fabrike. Ocen dovolen, pojedu jescje ot nih.

G greeny 26.09.2014

Man apsolija labu darbu, dzives apstākļus (Privāta istaba ar slēdzamām durvīm, internets, tv, utt) Atbraucu, tad mani ielika mājā kur vēl bija 10 cilvēki 4 istabas. Man bija jumta istaba kopā ar citiem cilvēkiem, kurā pat nebija vietas lai nostātos kājās, kur nu vel lai noliktu mantas. Visas drēbes, ēdamais bija somā, ērtības nekādas, arī interneta un tv nebija, nebija arī solītā darba. Tagad pārvācos uz citu māju, kur man ir vismaz 1 skapis, bet ērtības tādas pašas. Vairs netieku ne mājās, ne arī uz darbu. Zvaniju AMG centram, lai pateiktu, ka nekas no solītā nav izpildīts, bet vairs neviens klausuli necēla un atpakaļ arī nepārzvanija. Brauciet, ja vēlaties risķēt tikt iesprostoti kā žurkas un paverdzināti.