Amerikas Auto - auto serviss

Iesaku neizmantot šīs iestādes pakalpojumus, jo viss ko Jūs iegūsiet ir pazaudēts laiks, beigti nervi, sačakarēts auto un vienaldzīga attieksme. Iespējams servisa "kompitentie" darboņi lūgs Jūsu padomu kā salabot auto, tā kā esat gatavi būt erudīti auto labošanas jomā (man kā klientam vajadzēja izskaidrot kā notiek degvielas spiediena pārbaude, jo "meistari" nespēja atrast pārbaudes ventīli, kuru es kā klients atradu 2 min laikā 10 cm attāluma no sekvenciālas iešprices sadales bloka). Mans auto nomētājas pie viņiem mēnesi un atpakaļ es viņu dabūju sliktākā stāvoklī nekā nododot auto servisam. Sākotnēji viņi man gribēja atdot auto pat pusizjauktā veidā ar acīmredzami trūkstošām detaļām.Īsumā - vajadzēja paiet trīs nedēļām, lai konstatētu, ka varētu, es uzsveru "varētu", nomainīt svečvadus un sveces, kas protams ir varbūtība, nevis konkrēts servisa meistara slēdziens. 3 nedēļu laikā man neviens nepiezvanīja, zvanīju tikai es viņiem, kad jau bija apnicis gaidīt solītu zvanu. Pēdējā nedēļa tika gaidīts pasūtījums, jo protams uz vietas viņiem nekā nav. P.s. Atradu brīvu brīdi un pieķēros pats remontam, 2 h remonts un auto ir braucams nemaz nemainot svecvadus un sveces. Divās vietās nosūbējuši kontakti un tas ari viss.Tākā spriežat paši par amerikas auto servisa meistaru kompitenci.

G

Z zuzis1 01.02.2015

Nu nezinu, par spiti sai atsauksmei aizbraucu, jo atrasanas vieta loti pa celam. Ari draugs bija tur labojis savu 'amerikani'. Nenozeloju, ka taa, un atsauksmes no manis tikai labakas. Atrada problemu un auto salaboja atri. Komunikacija laba no vinu puses. Ja vajadzes, tad brauksu vel.

R RespoL 21.08.2017

Pilnīgi piekrītu un neiesaku šajā autoservisā kaut ko labot. Laika ziņā nenormāli ilgi un rezultāts nekāds.
Kad jautā par to kādēļ nav salabots auto, klaji melo un atšuj. Attieksme pret klientu zem jebkuras kritikas.
Cilvēki nebrauciet uz šo autoservisu, silti jums iesaku.