www.sudzibas.lv Amerikas Auto Krāpšana, slikts autoserviss

Amerikas Auto Biķernieku 111a - Krāpšana, slikts autoserviss

Labdien!

Ļoti neiesaku šo servisu.

Iegriezos šajā autoservisā jo bija netālu no mājām. Automašīnu taisīja divas dienas, kaut gan darbu ko bija jāpaveic varēja izdarīt max 3 stundās. Kad atbraucu pakaļ auto un jautāju vai viss salabots, atbildēja ka viss kārtībā un ka var doties uz tehnisko apskati bez problēmām. Tehnisko apskati protams neizgāju jo nekas nebija sataisīts. Kad atbraucu atpakaļ uz autoservisu un prasīju kādēl nav sataisījuši, teica ka detaļas ir mainījušu un ka nezigāji tehnisko apskati pats vainīgs. Tā bija viņu vienīgā atbilde un uz jautājumu kādēļ joprojām auto nav salabots neatbildēja. Kad teicu lai dzen atpakaļ autoservisā un salabo līdz galam, pateica ka nelabos.
Silti neiesaku šo atoservisu. Beigu rezultāts, nauda paņemta liela, auto nav salabots.
P.S. Bonusā vēl saņēmu aizķēpātu salonu ar eļļainu roku nospiedumiem un netīru vadītāja sēdekli kurš smirdēja pēc sviedriem jo meistars nebija uzklājis pārvalku virsū kad vajadzēja darboties auto salonā.

R

Dainis 21.08.2017

Stāsts pārāk neticams, ka šāda nekaunība no servisa puses iespējama, varbūt kaut ko noklusējat?

R RespoL 21.08.2017

Ticēt vai neticēt, tas ir katra cilvēka individuāla izvēle, es pastāstu savu pieredzi saistītu ar šo vietu. Vienīgā iespējā pārliecināties par manis rakstītā patiesumu ir aizdzīt savu auto uz šo servisu un pašam pārbaudīt uz savas ādas!

R RespoL 21.08.2017

Google ierakstam: Amerikas auto atsauksmes un jūs redzēsiet daudz "labu" atsauksmju par šo vietu. Diemžēl neapskatījos pirms iegriezos pie viņiem.