Amanda Jankevica, Dana Mihailova - Parādnieki

Neiesaku izīrēt dzīvojamo platību Amandai Jankevicai. Izīrēju dzīvokli. Viss labi, līdz brīdim, kad jāatbrīvo dzīvoklis. Ievilcies parāds, to noveļ uz māti, jo "izvākusies jau laiku iepriekš".
Lieki piebilst, ka arī dana mihailova (māte) neliekas ne zinis.
Lai atgūtu atslēgas, visu laiku rodas attaisnojumi, kāpēc tieši tajā brīdī nevaram tikties.
Kad atslēgas atgūtas, kā bonuss visam, dzīvoklī tiek atstāti mājdzīvnieki (blusas!) .

N

K Kašaks2007 07.10.2019

Ielieciet Facebook krāpnieks un ventspils tirgus lapās, lai citi izīrētāji neuzķeras uz šīm...

S Sintija Sokolova 26.07.2020

Viņi gudri, nākamo dzīvokli pieteica draudziņš, kura vārds sūdzībās nefigurē! Kārtējā dzīvoklī uztaisīja parādus, vismaz tagad zinu, ka uz naudu varu necerēt un nav ko lieki laiku tērēt vairs

N Natik2471 28.07.2020

Oni platili ispravja sama licno vodela un kadi krapnieki cto za cus.esli cesna xozjaika ne iimeit prava zdovat socealnuju kvartiru i dolzna platit nalog za to cto zdajot.eto ona krapniece..

X Xxxxxxx 28.07.2020

Un teu varu peteikt vienu ja nezini kas par situaciju nevajaga kaut ko komentet.nesukatu ka kads ir krapies.nu ja cilveks izire socialo dzivokli kurs tad ir isti krapnieks ko a?

X Xxxxxxx 28.07.2020

Hm interesanti kur mes esam krapnieki ja tu nelikumigi izireji socialo dzivokli kurs bija sapelejis un teu bija teikts ka tada lieta ir un atbilde ka nau naudas par ko remontet.