AtrisinātaAM Mēbeles SIA, Alberts Burņeckis - Krāpšana

Septembrī pasūtījām iebūvētu skapi no meistara Alberts Burņeckis , kas pārstāv firmu AM Mēbeles SIA, šeit variet apskatīties šo meistaru, divas lapas facebook https://www.facebook.com/alberts.burneckis.9 , https://www.facebook.com/alberts.burneckis , tika samaksāts pirmais maksājums 350 EUR skaidrā naudā. Līgumā tika atrunāts, ka darbs tiks paveikts 30 dienu laikā. Termiņām tuvojoties sākas visādas atrunas, ka vajag vēl laiku, materiāli vēl tiek piegādāti ir citi objekti, kas jāpabeidz utt., saprotot, ka ir pandēmija, tad laiks tika dots, kaut gan palika ar vien grūtāk un grūtāk ar viņu sazināties, netika celts telefons, atzvanīja pēc dienas vai ilgāk un atkal tikai atrunājās. šodien ir jau 04.01.2022, bet Alberts pēc nosūtīta atgādinājuma, ka tomēr beidzot būtu jāatgriež nauda, jo tas vairs nav nopietni, nevēlas reaģēt. Attiecīgi nevienam nesapīties ar Alberts Burņeckis. Turpmākās darbības tiks kārtotas caur policiju, tiks rakstīts iesniegums par krāpšanu atbilstoši krimināllikuma 177.pantam, par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana).

Lūdzu visus iegaumēt šo personu un neveikt ar viņu nekādus darījumus. Vēlreiz uzsveru, meistaru sauc Alberts Burņeckis

Papildināts Joly94 04.01.2022

papildus vēl informēju par šo lapu https://www.facebook.com/abmebeles/, kur darbojas Alberts Burņeckis

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Joly94 09.01.2022

Lieta tomēr veismīgi atrisināta.

J

Komentāri (4)

G Gulbenietis 04.01.2022

Šitie bez viernas dienas prorabi ir paši kreisākie. Darbus veikt nemāk, nekādus termiņus neievēro. Tā es tiku pie diezgan ok remonta vienā istabā, jo uztaisīju pats. Strādnieki aizdzēra mēneša garumā :D

MURAKAMI 04.01.2022

Skolnieki jau biznesā? 95. gads... Cik ātri paiet laiks...

M Muramasa 04.01.2022

Neviens nav vainīgs, ka jaunā paaudze attīstās ātrāk, nekā novecojuša paaudze.

L Lielaislacis 04.01.2022

Biju pasūtījis AM Mēbeles virtuves iekārtu un guļamistabas skapi. Norunātajos termiņos iekļāvāmies un darba izpilde - Super!
Pieklājīgs jauns puisis ar saprotošu galvu!

Žēl, ļoti, ka Jums ir sanākusi tāda pieredze.
Bet ir jāsaprot, ka klientu ir daudz, kā arī pasūtījumu ne mazāk. Un izgatavojot produkciju, protams, ir jāņem vērā neparedzami momenti…

Alberts, kā meistars labs un atsaucīgs!
Novēlu Jums atrisināt šo situāciju miermīlīgā ceļā un ar saprašanu!

Jauku dienu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes