www.sudzibas.lv AM Furnitūra SIA preces saņemšana

AM Furnitūra SIA - preces saņemšana

Nācās savu vienu preci gaidīt 30 minūtes ( parasti apkalpošana tur notiek diezgan ātri, 4-5 minūšu laikā). Pie čeka nodošanas kāds no darbiniekiem bija ievadījis nekorektu preces saņemšanas informāciju, kas protams man nebija redzama. Manuprāt, ja cilvēks atnes samaksas čeku par preci un tas čeks tiek paņemts apstrādāšanai, tad tam darbiniekam ir jāpārbauda esošā informācija par preces saņemšanu (vai tā notiks klātienē vai veikalā). Manā gadījumā tika paņemts samaksātais čeks, paskatījās datorā un manu pasūtījuma čeku vienkārši nolika nost. Pēc kāda laika nojaušot, ka kaut kas nav kārtībā gāju klāt pie preču saņemšanas vietas un sāku taujāt kur ir mana prece. Kā izrādījās,tad pie preču saņemšanas, datorā bija norādījuši,ka prece tiks sūtīta uz kaut kādu veikalu!!!??? Bet es tak biju klātienē ar visu savu čeku! Par kādu veikalu te vēl var būt runa?!