www.sudzibas.lv Alus tirgus Profukti ar beigusos terminu,slikta apkalposana

Alus tirgus - Profukti ar beigusos terminu,slikta apkalposana

Gadiem tiek tirgota veca prece, katru reizi, ja nepārbauda kādai precei būs beidzies derīguma termiņš. Vislabākais ir termiņu dzēšana gan bundžām, gan pudelēm. Šodien pārdevēja atļāvās man uzbrukt, jo kārtīgi pētīju groza satura termiņus, jo pirmais produkts ko paņēmu bija 3 dienas kā nelietojams, kad atlavos atbildēt, ka pārbaudīšu gan, jo vecas preces ir viņu ikdiena, pārdevēja kļuva agresīva mani neapkalpošot, es vinai dienu nebojāšot, vel pasūdzējās, ka 12 h strādā vaiga sviedros un ko es te atļaujos. Lieki piebilst, ka pārdevējai termiņi būtu jāuzrauga, bet laikam aiz 5 d izmēra skropstām un blingiem uz tām nekas nav saskatāms. Agresīvi, lika zvanīt priekšniecei, ja kaut kas nepatīk. Redzams, ka ierasta prakse. Esiet uzmanīgi!