Alus banka - (bez temata)

sveicinaati es velos pazinot par alus banka izlejamiem aliem stradaat nejesaku jo pret darbiniekiem slikti izturas apmelo aiz muguras un piesien lietas pie kuram nesi vainiigs ka piemeram pa to kad cip darbinieks zogot alu ...un no vina algas norauj vnk nepatiesi..
sie veikali atrodas plavniekos un Ulmana Gatve un muksala ieksa lielaja maksima.
sis darba devejs ir loti viltigs cilveks sola lielas algas un pats nevar sastadit grafiku pec sava .
alus saja veikala dazreiz pardod kuriem termins ir iztecejs vai tas ir normali ?un cenas ir aukstas tad labaak es aizeeju noperku veikala parastaja nevis pa dargu cenu perku alu kuram termins ir beidzies.es tur nostradaju ilgu laiku un aizgaju projam jo nevareeju iztureet so visu ka izturas ka pret suniem nevis ka pret normaliem cilvekiem.saja daraba vieta nesaka neko acis tikai aiz muguras un smaida ta ka neka nav noticis.pardevejas izmanto,es uzkatu kad tas nav labi .uz janiem bij divas kases,viena ar ceku,un otra bez.
un musu darba devejam neapmierinaja kad tik maz bij redziet lieli nodokli jamaksa.NEJESAKU STRADAT SAJA UZNEMUMA.

T

N niks123 27.12.2012

Jā, es arī neiesaku tur strādāt un pirkt alu! Negribas pēc "Alus Bankas" slimnīca nogulēt..

M miskapiska 17.07.2015

Да вы ненормальные! Я бывший сотрудник Alus Banka. К сожалению я был уволен. Но хочу многое сказать и про начальство и про работу и про пиво. Начальство - прекрасные, понимающие люди, которые ВСЕГДА помогут не только морально, но и материально. Оплата всегда во время! Очень интелектуально-развитые и умные люди! Работа мне очень нравилась. Обстановка - идеальна. На работу - как на праздник и я не утрирую). Приезд начальства - можно поделится хорошим настроением. Вообщем рабочая среда - ВЫШКА. Качество и цены на пиво - пиво ВСЕГДА свежее (я бы даже сказал - самое свежее в городе - да простят меня конкуренты. Сугубо мое мнение). Цены тоже очень приемлемы. Вообщем не фирма - а сказка! Всем советую! А теперь господин miks123...
Vai nu Jūs esiet cien. trakas123 kundzes vīrs vai draugs, vai esiet liels mēlis. Slimnīca var nogulēt no jebkura alkohola, ja dzērt kā cūka. Es zinu, ka Jūs ierakstījat to komentāru būšot dusmīgs, kā jūsu draudzene bija atlaista no darba. Priekš kam mēslot komentāros un apvainot tiešam labu kompāniju. Ceru kā Jūs kādu dienu izlasisiet to rakstīto. Atvainojos par taisnību un ceru, kā nakamais komentārs nebūs parāk agresīvs uz manu pusi.

Ausainītis 17.07.2015

Latviešu nacionālais dzēriens ir alus. Nu un tad, ka beidzies realizācijas termiņš? Kārtīgam alum nekas netiks, dažādi surogāti gan var bojāties, radot nelāgu smirdoņu.