www.sudzibas.lv Alūksnes slimnīca Slikta attieksme pet darbu

Alūksnes slimnīca - Slikta attieksme pet darbu

Labdien!Man 2 novembrī nomira tētis pēc smagas galvas traumas Alūksnes slimnīca!3 novembrī gribejam braukt kārtot dokumentus bet neko nevarejām darīt jo dakteri bija Rīgā piketā!4 novembrī ieradāmies Alūksnes slimnīca lai nokārtotu dokumentus!Bet bija liels pārsteigums ka mēs tēti nevaram izņemt jo ir ierosināts kriminalprocess un ir noteikta tiesu medicīniska ekspertīze!Vai tas nebija jāpaziņo tuviniekiem?Kad mēs jautājām dakterim kur ir mūsu tētis paskaidrot nevarēja!Atbildēja vai nu Madonā vai Gulbenē!Prasijām lai dakteris iedod savu telefona numuru,bet viņš nevarot jo braucot uz ārzemēm!Caur mūsu kontaktiem Gulbenes policijā nokaidrojam ka tētis ir Valmierā un varēsim izņet pirmdien 7 novembrī!Pirmdien zvanijām vai varam braukt pakaļ bet atkal nekā jo tētis ir aizvests uz Valmieru bez dokumentiem!Dakteri arī nevarot sazvanīt jo viņš ir ārzemēs!Paldies Gulbenes kriminālpolicijas darbam kas palīdzeja!Tēti beidzot varējām izņemt 8 novembrī!Tētis ir apbērēts bet mums liels kauns par Alūksnes slimnīcu kas tik neapzinīgi veiz savu darbu!