www.sudzibas.lv Alūksnes slimnīca Neatbilstība savai profesijai

Alūksnes slimnīca - Neatbilstība savai profesijai

Nakts vidū mēģinam sazvanīt Alūksnes slimnīcas ātro palīdzību. Pēc ilgas zvanīšanas tomēr kāda samiegojusies dāma atbild, kas pirmajā brīdī nesaprot ko no vinas grib. Kad vina bija beigusi runat tel., noliek, nepagāja 5 min., ka iezvanās mans tel., un zvana dama no slimnīcas un jautā vēlreiz adresi. Alūksnes slimnīca no notikumu vietas atrodas 7 km atālumā, ātrā palīdzība ieradās pēc 40 min. Atbrauca divas sievietes kas tagad aplūko cietušo, bez jebkādiem paskaidrojumiem kautko injicē pat nepasakot ko un kadam nolukam. Cietušajai paliek slikti un abas medmāsas stāv un skatās kā cilvēks mokās un uztraucās par to ka vinas pudelīte ar kautkadu šķidrumu ir apvemta. Nu tagad nonak pie slēdziena ka jāved uz slimnīcu. Es pats palīdzēju cietušajai tikt līdz atrās palīdzības mašīnai un iekāpt, ātri iekāpj jaunā medmāsa un apsēžās un nepalīdz cietušai nogūlties, labi tad vecākā medmasa palīdz. Es sekoju atrās palīdzības mašīnai uz slimnīcu. Piebraucot pie slimnīcas strauji atverās durvi un ieskrien slimnīcā jaunākā medmāsa, es nodomāju ka cietušajai kļuvis slikti, bet nē medmāsai pašai paliek slikti Tiekam līdz uzņemšanai, nedaudz uzkavējamies uzņemšanā, pēc tam lai tiktu līdz izstabai man nācās cietušo nest uz rokām pa visu slimnīcu uz otro stāvu, kur vel pat nezināja kurā izstabā ievietot. Labi gūltas vietu ierādija, tad sākās tas ka sanitāre sāka mūs komandēt un izrīkot. Labi lai būtu, nepajiet 5 min. ka mums liek atstāt slimnīcas telpas. Knapi biju izgājis no slimnīcas ka uzņemšanas durvis man aiz muguras aizslēdz.
Nākošajā dienā nāk ārste kas itkā izmeklē un neko nemāk pateikt, ģimenes arste bez jebkādiem analīžu rezūltātiem izraksta zāles uz aizdomu pamata, kas paredzētas smagi slimiem cilvēkiem ar epilepsiju.
Tātad varam secināt ka ja nonāksi Alūksnes slimnīcā tu būsi kā žurciņa izmēģinājumu labaratorijā. Un cik zinām šis nav vienīgais gadījums. Kā arī ja man vajadzētu medicīnisko palīdzību naktī es to slimnīcā nesaņemtu jo uzņemšana ir aizslēgta.

A apse3 19.06.2009

salvim, beidz blefot pāķi

Mamma 20.06.2009

Pie durvim ir zvanu poga, aizsledz tapec lai narrkomani ko nenozog. Medmasas ta jau tur turas aiz tiras cilvekmilesdtibas un nav korekti te aprunat citus. Ja esi tik gudrs tad naac pats straadaat par izdziivoshanas minimumu. Daudzam slimibam saakuma simptomi ir liidziigi un uzreiz nepateiksi kaada vaina. Tikai noveerojot pacientu un peec atkaartotaam analiizeem var uzstaadiid pareizo diagnozi.

M Mardza 13.07.2009

Savu reizi arii es esmu bijusi Aluuksnes slimniicaa.. Uzkaapu uz naglas maajaas, izduuraas cauri kaajai.. Mamma medikjis, kaaju apkopa, bet nu bija nepiecieshama pote pret stingumkrampjiem... Aizbraucaam liidz slimniicai, sagadiija maasinja/felshere/dezhuuraarsts iisti nezinu kas pilniigaa paalii.. Poti, kuru vajadzeeja sanjemt peecpuses muskulii sanjeemu saanaa!!!

Mamma 13.07.2009

Nu gan tu melo!

T taurens 13.09.2010

Ui, Alūksnes slimnīca je pareizāk sakot Uzņemšanas nodaļa ir "īpaša" iestāde. Labākais, kas tur ir, ir māsiņas un daži - DAŽI tiešām profesionāli ārsti. Par profesionālo personāla darbu nerunāšu, jo laikam nebūšu pietiekami kompetents, lai vērtētu, bet par attieksmi - nu zin vai. Pacients tāds mēsls vien ir, jo pret viņu var izturēties kā pret pēdējo mēslu.Gadījās nelaime, aizbraucām uz Uzņemšanas nodaļu, cilvēkiem tur daudz darba (kaut gan DAUDZ ir tāds relatīvs jēdziens - pats strādāju vadošā uzņēmumā Rīgā, kur jāstrādā 8 h neatejot no kases, bez ntajām kafijas un pīppauzēm), ok. Pienāk mūsu kārta, dežūrārste ienesās palātā kā tāda fūrija, neapskatot pacientu, nosaka diagnozi, esot jāpaliek slimnīcā, zāles vēnā, operācija - karoče pilns komplekts, bet kā nu ne - mums taču ir apdrošināšana... Štrunts ar visu, bet kā var tādā tonī ar tādu attieksmi uzbrukt cilvēkam, kas tā jau slikti jūtas... Sviests kaut kāds - tipa pasaules naba, visu varenā. Žēl ka nepajautāju, kā sauc to fūriju, bet vēl joprojām nagi niez uzsūtīt Alūksnes slimnīcai Bez tabu vai ko tamlīdzīgu... lai skaidrojas