Alūksnes putnu ferma - Shēmošana....

Vēlējos brīdināt cilvēkus kuri vēlas strādāt Alūksnes putnu fermā-esiet apdomīgi jo firmas vadība ir izstrādājusi savdabīgu uzņēmējdarbības modeli-darbiniekus pieņem uz pārbaudes laiku un īsi pirms pārbaudes termiņa beigām atbrīvo neko nepaskaidrojot,jo tas atbilst darba likuma 47.pantam.Tā mums ir atlaistas jau 4 meitenes no 7 vietā savukārt paņemtas tikai 2 un darba slodze tiek izdalīta uz atlikušajiem. Darba apjoms un slodze ir nenormāla viena vai divas brīvdienas mēnesī darba laiks no 10-14 stundām.Mēģinājumi runāt ar atbildīgajām amatpersonām noveda iepriekšējās meitenes pie darba uzteikuma,tā ka neviens nevēlas zaudēt darbu -protams ka cilvēki cieš un klusē,jūtu ka mani arī mani tūlīt atlaidīs tāpēc vairs neklusēšu,jo labus,strādīgus cilvēkus māna,Meitenes februāra mēnesī kurā ir 28 dienas, nostrādāja 31 darba dienu par ko protams saņēma smieklīgu konvertiņu...un esiet gatavi uz to ka ar priekšnieci darba laikā ir jādzer šņabis pat tad ja tu esi atbraucis ar auto-savādāk nesapratīs.Padomājiet pirms dodieties uz APF...

V

TasEsLV 24.04.2017

Kā var 28 dienu mēnesī nostrādāt 31?

V Vilnis25 24.04.2017

Tieši tā trakāk kā maxima veikalā un ja nepatīk vari rītu nenākt,tāpēc nav ko brīnīties ka Latvieši aizbrauc uz ārzemēm. Neviena valsts institūcija no vergturiem mūs neglābs.

J Jānis K 26.04.2017

Mūsu tautai nekad nebūs labi. Grib urbināties degunā un saņemt par to labu algu. Neticu, ka labus un apzinīgus strādniekus tā vienkārši laistu vaļā. Daudzās iestādēs trūkst personāla tikai tāpēc, ka nav kas strādā, jo visi uzņēmīgākie un čaklākie ir vai nu ārzemēs, vai uzsākuši paši savu biznesu. Un nečīkst par negodīgu dzīvi, bet paši veido to tādu, kādu vēlas. Visticamāk šī rakata autore pati netiek ar pienākumiem galā un meklē vainīgos visur, tikai ne pati sevī. Ja ieskrien ar pieri stenderē, stendere tak vainīga, nevis skrējējs. Pats pazīstu cilvēkus, kas tur strādā un neesmu dzirdējis nevienu sūdzību. Tieši pretēji, tauta priecīga, ka ir darbs un nav jāsēž bezdarbniekos.

J Jānis K 26.04.2017

Palaidu garām tekstu, ka ar priekšnieci jādzer šņabis. Var domāt, ka priekšniece katru dienu dugā zem galda guļ. Sviests kaut kāds! Un februārī 31 diena? Kā? Cilvēciņš pārcentās ar apmelnošanu. Laikam tiešām liela dusma????

V Vilnis25 27.04.2017

Ak Jāni K.nav jau runa par tiem ko atlaiž, ir runa par tiem kas strādā un kā jēru bars dodas uz kautuvi...Tikmēr negodprātīgie uzņēmēji uzdejo uz mūsu sāpēm un ciešanām.UZŅĒMĒJAM IR JĀVEICINA SAVU STRĀDNIEKU LABTURĪBA UN KOPĒJĀ VALSTS IZAUGSME CAUR TO, ARĪ LAI FERMA PALIEK MŪSU BĒRNIEM UN TIE TURPINĀTU VALSTS IZAUGSMI.Bet šeit cilvēkus nokaus un paliks tikai drupas-tomēr kāds būs uzcēlis pili un ne jau Alūksne.Cilvēki padomājiet ka par katru svētku dienu un nedēļas 2 brīvdienām ir jāsaņem tikpat daudz atvaļinājuma( DL 144. pants) tātad Alūksnes putnu fermā vismaz 2 ja ne 3 atvaļinājumi katram un domājat ka fermai nav naudas lai to visu nosegtu--ir, tikai jūs to nezināt,un cik tūkstošus sodos samaksā arī neviens nesaka.Šāda veida fermās lieto DL139.1 pants. Bet ir fīča 136.5 pants un lai turas cilvēciņi kuri nenostrādā 4 mēnešus.CILVĒKI PALASIET DARBA LIKUMDOŠANU UN SALIEDĒJIETIES CITĀDI JŪS SAŠĶELS UN NOVĀKS PA VIENAM. Un jā 31 diena sanāk pēc darba devēja skaitļiem par nostrādātām stundām. Arī priekšniece par šitām lietām zin tāpēc lieto sirdsapziņu nomirinošo līdzekli.

G gailītis222222222 28.04.2017

Pilnīga taisnība, priekšniece mums Alūksnes putnu fabrikā kategoriski ir aizliegusi runāt ar atbrīvotajiem darbiniekiem, par to nekavējoties atbrīvo no darba. Šitais jau ir cilvēktiesību pārkāpums, es nedrīkstu runāt un satikties ar cilvēkiem ko pazīstu. Visi darbā par to čukst bet skaļi teikt nedrīkst, ja gribi saglabāt darbavietu.