Alūksnes autoosta - Slikts serviss

Autoosta ilgstoši notiek remonti. Un ta dēļ bieži tiek mainīta transporta peronu vietas.
Diemžēl par to nekādi netiek paziņots. Ne norādīts redzama veida.
Šodien nācās skriet pa visu pilsētu apkārt autoostai meklējot kur pazudis autobuss, jo iekāpšanas vieta izrādās bija pārcelta uz pilsētas centru aiz autoostas. Bet to nenoradīja nevienas gājējam saprotamas zīmes kas noradītu uz jaunā perona atrašanās vietu.
Man ka cilvēkam no citas pilsētas galīgi nebija saprotams kur jāmeklē autobuss, jo nekas uz to nenoradīja. Burtiski staigāju apkārt un meklēju kamēr atradu vietu, kur pulcējas daudz cilvēku pie autobusa.
Man ka invalidan kars solis sap, un tā bija bezjēdzīga lieka skriešanā, ka rezultātā es gandrīz nokavēju šo pēdējo autobusu par ko biļete jau nopirkta, un pat ar to šoferis nezināja jas jādara.
Esmu ļoti aizvainota par šo. Un vēlos saņemt kompensāciju par savam sāpm. Asinīm kuras iztērēju skrienot pakaļ autobusam.
Jums tas liekas adekvāti?
Kas tā par lopisku attieksmi!

B Bez_vārds 20.07.2022

Nedomāju, ka tev tiks kāda kompensācija.

Good Intentions 23.07.2022

Nav forši, ka nav izlikts informatīvs paziņojums, bet kompensācija nespīd tik labi es arī varētu pieprasīt kompensāciju par to, ka man nācās šito lasīt un tagad man sāp acis.