D donaldduck 27.07.2010

A tu pamēģini un tad uzraksti rezultātu, kā bija?
Es arī gribu zināt. Pagaidām es zinu divus krāpnieku/muļķotāju kantorus: SYTC un das-serviss.

; ;) ha-ha 13.10.2010

Privatais biznes nem tadu naudu, kadu grib, un tad, kad grib, vai ne? Piekrit vai nepiekrit, jadoma pasam. Var salidzinat ar turisma kantoriem - tu maksa naudu pirms brauksanas prom. Un pavisam nav saprotams, ka atrodas tadi interesanti cilvecini, kuri doma, ka var kaut ko labo sanemt par velti.

P puisele 16.10.2010

Nu, nu! Kategoriski Jums, cilvēki, iesaku ar šo firmu nesaistīties. Pirms neilga laika to sauca Alteya. Tā ir 21. gadsimta verdzības forma. Tu aizbrauc, tevi nereģistrē kā legālu strādnieku, maksā cik ienāk prātā, par dzīvesvietu jāmaksā ap 75 paundiem, bet ja mainīsi dzīvesvietu - paliksi bez darba. Tevi noslauks kā govi.

S [email protected] 05.11.2010

nekada gadijuma nebrauciet

Z zinka 05.11.2010

Nekādā gadījumā! Kā jau Puisele rakstīja, apkrāps un nolauks kā govi.

L laura 11.11.2010

tik tiešam ar šo firmu kur anna tada ir šausmigas problemas -... 27864568

L lija 13.11.2010

Nekādā gadījumā nebrauciet caur šo firmu.Melo acīs skatoties un sola debesu brīnumus, bet galā nebūs nekas no solītā.
Informācijai +371 20313275 begin_of_the_skype_highlighting              +371 20313275      end_of_the_skype_highlighting.

I Ieva 26.11.2010

Arī es jums varu teikt-NEKĀDĀ GADIJUMĀ NEBRAUCIET!!! Viss, ko jums sola kundzīte vārdā Jeļena, ir tīrais blefs. Viņa pati nav lietas kursā kas un kā īsti notiek tai solītajā darba vietā! Bet stāstija mums tik pārliecinoši! Un arī mēs uzķērāmies... No tur pavadītajām 2, 5 nedēļām man darbs bija 5 dienas, bet vīram-2! Un arī valoda IR JĀZIN!!! Nekādu latviešu supervaizeru tur nav, kā mums solīja. Bet pats galvenais ir tas, ka TĀ DARBA VIENKĀRŠI NAV!!! Mēs braucām lai strādātu, lai varētu nopelnīt! Diemžēl tādas iespējas mums netika dotas. Un šeit runa nav ne par slinkumu vai čaklumu, ne par patikšanu vai nepatikšanu. Man tiešām ir ļoti žēl tās naudiņas, kuru mēs, varu teikt, UZDĀVINĀJĀM!kādai Rīgas kundzītei!!! Laimīgā kārtā mēs tikām no turienes prom. Izturību un pacietību palicējiem!!! Un citiem iesaku kārtīgi padomāt, pirms dodaties ceļā!Skotija...kartupeļi...ilgi būs ko atcerēties!!! Un komentāros ir liela daļa taisnības!!!

S Sintija 25.01.2011

Es varu tikai pievienoties un ieteikt lai jūs nebrauciet caur šo firmu.Sasolīja visādus brīnumus, ka pašiem nevajadzēs kārtot papīrus, bankas kartes taisīs darba devējs utt.Darbs būs visu laiku.Sākumā vajadzēs strādāt 12h, bet pēc tam pa 8h.Tīrā mānīšana.Darba devējs pat līgumu uz rokas neiedeva.Nepilnu mēnesi nostrādāju M&S noliktavās Anglijā.Kad pateica, ka darba vairs nebūs prasīju lai iedod citu darbu.Un protam, ka viņai jau neesot darba priekš sievietēm uz doto momentu.Tas nekas, ka internetā regulāri parādās jaunas vakances priekš sievietēm.Un protams neviena latviešu supervaizera tur nebija un valodu arī vajag zināt.Kaut gan viņa jau saka, ka nevajag.Esiet uzmanīgi un nebrauciet caur šo firmu!
Sākumā viņa teica, ka viņu sauc Jeļena, bet pēc tam jau viņu sauca Anna!