ALTEJ Trade SIA - Krāpšana

Šī gada sākumā vēlējos iegādāties granulu apkures katlu, papētot piedāvājumu izvēlējos uzņēmumu Altej Trade, reģ. nr. 41503083113. Uzņēmums nodarbojas ar dažādu apkures katlu un ar to saistīto preču tirdzniecību portālā ss.com. Pirms avansa saņemšanas sola ātrus termiņus, konkurētspējīgas cenas un kompetenci apkures sistēmas izvēles jautājumos.

05.03.2021 tika noslēgts Pasūtījuma līgums par konkrēta pasūtījuma izpildi un piegādi (granulu katlu Mini Bio 15 kW, Boiler 120 L kā arī apsaistes detaļas - turpmāk Iekārta). Uzņēmuma pārstāvis Aleksejs Vinogradovs solīja piegādāt pasūtījumu noteiktajā termiņā - 15 līdz 30 dienās. Saskaņā ar Pasūtījuma līguma 4.3. punktu es kā pircējs veicu priekšapmaksu pārdevājam 200,00 EUR apmērā. Saskaņā ar līguma 2. punktu (pasūtījuma izpildi), pārdevējam Iekārtu man (piercējam) bija jāpiegādā 30 dienu laikā. Iekārta netika piegādāta minētajā termiņā, līdz ar to vēlējos saņemt atpakaļ samaksāto avansu. Vairākkārtīgi mēģināju sazināties ar uzņēmuma pārstāvi. Kad tas izdevās, uzņēmuma pārstāvis solīja atzvanīt, taču to tā arī neizdarīja, uz zvaniem arī vairs neatbildēja. Solīto 15 līdz 30 dienu vietā prece nav piegādāta jau mēnešiem ilgi un arī avanss netiek atgriests.

Ieteiktu izvairīties no jebkādiem darījumiem ar šo uzņēmumu un konkrēto pārstāvi.