www.sudzibas.lv ALP Risks Nemaksā nodokļus

ALP Risks - Nemaksā nodokļus

Gribu brīdināt cilvēkus par industriālo alpīnistu un celtniecības firmu Alp Risks. Uzņēmējs nemaksā nodokļus, algu maksā aploksnēs. Katru dienu vaimanā man nav naudas, man nav ko ēst? Interesanti, ka no objektiem ieripo smukas naudas, seja tik platā smaidā un atkal man nav naudas. Maksājot gan pēc stundām gan pēc padarītā. Nekad neļaus nopelnīt vairāk. Viņa vārds ir Leons Lurie

Zi

Нацыкосвины с Элизабетес 51-10 Rolands Veinbergs, Andris Erminsons и дамы которые не научена своими мамами гигиены о внутривлагалищном проходе тоже не платят налоги и не предоставляют платёжки соответственно. Им можно не мыться, не платить и никто не возмущается грязными неплатильщиками.

Или чучундра Daina Priedniece это вообще породие на человека. Какое маугли произвело на свет такое нацыкосвина? Любой крематорий будет плакать по такому нацыку. Она сожрёт перед вами хлеб, перданёт и ещё попросит чтобы вы извинились.