Aļona Bārbele - Krāpšana

Mēģināja apšmaukt! Bet laicīgi atradu šeit sūdzību par šo cilvēku!

Atrod sludinājumu ss.lv, sazinās pa watsapp, Sola, ka visu noformēs (apmaksās un noformēs sūtīšanu) , nosūta dpd linku, kas itkā it jāapstiprina, un lūdz, lai ievadu savas norēķinu kartes datus.
Sazinoties ar dpd, noskaidrojās, ka tādu pakalpojumu tie vispār neveic.

Izmantota id karte uz vārdu aļona Bārbele.
Numurs, no kura sazinās, ir +371 24 803 456

esiet uzmanīgi!

L

Joe Rogans👽 20.07.2022

Zini, ka Aļona tagad var uzrakstīt uz tevi iesniegumu policijā 👮par to, ka publicēji viņas ID karti.

J JohnyW 31.10.2022

Tirgoju šo to internetā bērnu mantu sadaļā.
Tā pati persona ar tel. Nr. uzdevās par Natāliju un atsūtīja pat ticama izskata ID kartes bildi. Gribēja, lai minēto mantu sūtu uz Gulbeni un sagatavos visu ar DPD kurjera pakalpojumu, apmaksās to DPD kā transakciju par naudas iemaksu par preci.
Atsūtīja it kā noformētu pasūtījuma bildi un linku, kuru it kā jāapstiprina.
Uz šo atbildēju, ka nedarbosies tā, lai sūta naudu uz manu kontu, jo minēto saiti man datora drošība uzrāda kā krāpniecisku saitu ar datu izkrāpšanu...
Momentā tikanodzēsti visi iespēajmie ziņojumi.
Informēju arī, ka ziņojumiem iepriekš tika paņemtas jau ekrānbildes un viss ir pieglabāts, lai par to ziņotu attiecīgās iestādēs (piem. interneta drošības iestādei CERT, vai arī VP).
Tālāka saziņa nenotika.

S Saulmiss 16.11.2022

Ar mani tā notika. Un reāli izkrāpa naudu, jo neidomājos pārbaudīt. Izlikās ar Viktoriju Alonu, atsūtīja pat id karti, kura uz aci bija ticami. Numurs 24803456.

S Saulmiss 16.11.2022

Vēl atļaujas pēc tam izlikties, ka neko nezina un atsūta audio ar uzbraucieniem krieviski-kāpēc tu man zvani u.tml.

J JohnyW 31.10.2022

Minētā persona pēc sludinājuma pārpublicēšanas raksta WhatsUp un piedāvā iegādāties preci ar DPD kurjera servisa starpniecību un atsūta apstiprināšanai neīstu saiti, ar ko izkrāpt datus:
Numurs, no kura sazinās, ir +371 24 803 456

L LEvita 31.10.2022

Jā, starp citu, man rakstīja uz WatsApp no šī paša numura 24803456 ..

H Hi 23.11.2022

Hi,
I also had same experience and the fraud mentioned that her name as Natalija and she will arrange everything via DPD asking to share card details. Be careful with that number. She deleted all messages after I identified as fraud activity.

E Egija Stepiņa 25.11.2022

Tagad gan viņu sauc Viktorija Štenberga(?). Es gan nepaspēju uzņemt ekrānšāviņus.