Aļona Bārbele - Krāpšana

Mēģināja apšmaukt! Bet laicīgi atradu šeit sūdzību par šo cilvēku!

Atrod sludinājumu ss.lv, sazinās pa watsapp, Sola, ka visu noformēs (apmaksās un noformēs sūtīšanu) , nosūta dpd linku, kas itkā it jāapstiprina, un lūdz, lai ievadu savas norēķinu kartes datus.
Sazinoties ar dpd, noskaidrojās, ka tādu pakalpojumu tie vispār neveic.

Izmantota id karte uz vārdu aļona Bārbele.
Numurs, no kura sazinās, ir +371 24 803 456

esiet uzmanīgi!

Joe Rogans👽 20.07.2022

Zini, ka Aļona tagad var uzrakstīt uz tevi iesniegumu policijā 👮par to, ka publicēji viņas ID karti.

J JohnyW 31.10.2022

Tirgoju šo to internetā bērnu mantu sadaļā.
Tā pati persona ar tel. Nr. uzdevās par Natāliju un atsūtīja pat ticama izskata ID kartes bildi. Gribēja, lai minēto mantu sūtu uz Gulbeni un sagatavos visu ar DPD kurjera pakalpojumu, apmaksās to DPD kā transakciju par naudas iemaksu par preci.
Atsūtīja it kā noformētu pasūtījuma bildi un linku, kuru it kā jāapstiprina.
Uz šo atbildēju, ka nedarbosies tā, lai sūta naudu uz manu kontu, jo minēto saiti man datora drošība uzrāda kā krāpniecisku saitu ar datu izkrāpšanu...
Momentā tikanodzēsti visi iespēajmie ziņojumi.
Informēju arī, ka ziņojumiem iepriekš tika paņemtas jau ekrānbildes un viss ir pieglabāts, lai par to ziņotu attiecīgās iestādēs (piem. interneta drošības iestādei CERT, vai arī VP).
Tālāka saziņa nenotika.

S Saulmiss 16.11.2022

Ar mani tā notika. Un reāli izkrāpa naudu, jo neidomājos pārbaudīt. Izlikās ar Viktoriju Alonu, atsūtīja pat id karti, kura uz aci bija ticami. Numurs 24803456.

S Saulmiss 16.11.2022

Vēl atļaujas pēc tam izlikties, ka neko nezina un atsūta audio ar uzbraucieniem krieviski-kāpēc tu man zvani u.tml.

J JohnyW 31.10.2022

Minētā persona pēc sludinājuma pārpublicēšanas raksta WhatsUp un piedāvā iegādāties preci ar DPD kurjera servisa starpniecību un atsūta apstiprināšanai neīstu saiti, ar ko izkrāpt datus:
Numurs, no kura sazinās, ir +371 24 803 456

L LEvita 31.10.2022

Jā, starp citu, man rakstīja uz WatsApp no šī paša numura 24803456 ..

H Hi 23.11.2022

Hi,
I also had same experience and the fraud mentioned that her name as Natalija and she will arrange everything via DPD asking to share card details. Be careful with that number. She deleted all messages after I identified as fraud activity.

E Egija Stepiņa 25.11.2022

Tagad gan viņu sauc Viktorija Štenberga(?). Es gan nepaspēju uzņemt ekrānšāviņus.

L latvijaa 03.12.2022

No šī numura +371 24 803 456 whatapa atsuta ziņu, ka visu samaksās un noformēs dpd kurjeru. Kad uzrakstīju, ka ar krāpniekiem nesadarbojos, uzreiz izdzēsa visas ziņas.

M Maris Kalnins 22.01.2023

Atrada arī manu sludinājumu ss.lv, sazinājās pa watsap. Kad atteicu darījumu caur kurjeru, saraksti nodzēsa un pasūtīja mani uz xy... Tātad ņemiet vērā.

A Anonīms 29.04.2023

Slēpjas zem domaina order-track.shop

и Игорь К 05.05.2023

Снова номер 24803456. Теперь она (оно) Ance Viktorija Šternberga. Позвонил. Не подняло. А как сказал что думаю об этом слилося и поудаляло все. Но сделал Print screen. Всем предупреждаю...Не верить.

B boriss777 08.05.2023

Man bija sludinājums ss.com bērnu sadaļā. Tas pats numurs 24803456 un ID karte (vai pakaļdarinājums)- raksta whatsapp, stāsts par Gulbeni un kreisie DPD linki, ko pat nevēru vaļā. Kā saprot, ka nesanāks ap*akarēt - tā aiziet *&*&** un haotiski dzēš ziņas.

J Juška 01.06.2023

Krāpniece vārdā Viktorija turpina uzdarboties.

J Juška 07.06.2023

Krāpniece, vārdā Viktorija ( gan jau izdomāts vārds), nomainījusi profila bildi whats appā, bet pie telefona numura stingri turās. 😁
Esat uzmanīgi.

L Liene Mekša 10.06.2023

No šī paša tālruņa šajā nedēļā saņēmu ziņu, ar mēģinājumu izkrāpt naudu caur dpd saiti. Šoreiz uzdevās par Andu Lagzdiņu. Tā kā saziņā bija norādīti bankas dati, informēju banku, lai pārbauda no savas puses. Tāpar uzrakstīju iesniegumu policijai [slēpt]@vp.gov.lv). Droši vien manis sniegtā informācija ir niecīga, bet ja katrs noziņotu, varbūt kādā brīdī rastos iespēja atklāt reālo personu un saikt pie atbildības.

A Agris 19++ 03.07.2023

Atkal krāpniece mēģina uzdarboties, personas ID viltots numurs tas pats 24803456, Uzdodas par Andu Legzdiņu. kas patiesībā nav.
Un tas pats stāsts par dpd kurjeru un gulbeni!
Ko līdz uzrakstīju ka varu pievest uz Gūlbeni - tā izdzēsa visu saraksti :D