AlmerA veikals (Jelgava, Pasta 38-1)

Mēs ar draudzeni iegājam, jau kuru reizi, veikalā "AlmerA", Jelgavā vispar nav kur nopirkt labu apakšveļu, tātad esam spiesti meklēt un 100 reizes iet uz vienu un to pašu veikalu. Veikalā strādāja 2 nelaipnas pardevējas, kuras droši var pateikt:"Ko jūs tadas pupas lielas audzejat?".

S santa 02.11.2006

idiotes

D dita 02.11.2006

man ir pilniigi pozitivs priekstats par so veikalu jau vairak neka 4. gadus man skiet ka sis meitenes raksta pilnigus apsurdus un ari pardevejas ir loti jaukas .

A Arnita 03.05.2007

Veikals vispār unikāls, trūkst vārdu, lai kaut ko pateikt.

B Biba 09.02.2008

Valmierā arī tagad Almera ir, labi, bet tik ja pašas vadītājas būtu ok.!staigā iepirkties pa citiem veikaliem un dīc atlaides-solot, ka Almerā arī varot personīgi dabūt, bet še tev!kad gāju pirkt apakšveļu un teicu, ka mums jūsu veikalā ir atlaide, jo ar priekšniecēm ir barterīts, tad pēkšņi figu atlaides!

L Laima 09.02.2008

Es arī dzīvoju Jelgavā un zinu šo veikalu.It kā piedāvājums šim veikalam ir plašs - par pašu firmu tiešām nevar sūdzeties, izņemot to, ka tiešām tā ir problēma, jo nekas lielāks par izmēru 80 B šim veikaliem nav.
Bet pārdevējas - ļoti neviesmīlīgas, cik tur reti iegriežos, tik vienmēr nemainīga attieksme.it kā tu būtu viņas iztraucējusi...Un vienmēr staigā pakaļ, kaut gan pasaku:''paldies man nevajag palīdzēt, ja vajdzēs pajautāšu...''Šeit ir tikai problēma pārdevēju attieksmē...

D Dzidra 06.08.2010

Jauns nosaukums veikalam, bet viss tas pats..agrāk tur bija tik jaukas pārdevējas, bet tagad man vairs tur nepatīk..nav tās mīļās, laipnās, izpalīdzīgās pārdevējas kas bija pirms pusgada...žēl.tik patīkami tur bija ieiet.tagad vairs nav tas..veikals pazaudējis savus jaukos gariņus!

L Liena 26.01.2011

pārdevējas staigā pakaļ, jo veikalā, lai arī iepērkas, lielākoties pieklājīgi cilvēki, tomēr, viņu vidū ir arī zagļi/es. Un tā kā veikalā nav padomāts par drošību, tad pārdevējām nekas cits neatliek kā vanagiem vaktēt katru pircēju, jo par iztrūkumiem atbild viņas. Attieksme pa lielam ir atkarīga arī no pircēja/ām, jo ja ienāk ar augstprātīgu attieksmi tad nevajag pretī gaidīt smaidu, laipnību. Katrs saņem pretī to, ko dodam. Vai tomēr, labāk gribās lišķību?