www.sudzibas.lv Alma Ltd Slikts serviss.

Alma LTD - Slikts serviss.

Arī mēs devāmies iepirkšnās braucienā uz Poliju ar firmas "Alma" autobusu JL 8294 . Ļoti slikts serviss. Neiesakām doties ar šo autobusu. No Rīgas izbraucām ar lielu nokavēšanos,līdz ar to visur bija jāskrien tempā lai kaut ko paspētu . Uz 70 cilv. apstāšanās vietā bija 15 min. vajadzību nokārtošanai, pēdējā vietā pat deva tikai 5 min. Reāli rindu uz tualeti nav iespējams izstāvēt. Autobusā cilvēki tika pārvadāti kā lopi vagonos jo nedarbojās arī kondicionieris,gāzās nost salonā lampas, čīkstēja krēsli, klabēja un krita nost aizkari un žalūzijas."Brauciena gides" katram pasažierim deva atļauju pārvadāt 30kg. bagāžu ar domu,lai katram kravas nodalījumā būtu somām vieta. diemžēl pat šo norādito daudzumu nebija iespēja ievietot bagāžā,jo tur savu lielo somu daudzumu sakrāmēja paši organizatori. Uz viņiem somu daudzuma ierobežojums izskatījās ka protams neattiecas. Attieksme kā pret suņiem,par katru nokavēto minūti tikām lamāti kā mazi bērni. Visu laiku atkārtoja ka ja tu nokavēsi kaut minūti, tu netiksi gaidīts, autobuss aizbrauks bez tevis neatkarīgi no tā kur tu atrodies.Izbraukuma grupas vadītājam tā nebūtu jādara jo kāds cilvēks tiešām var būt aizķēries wc.
Es personīgi ar šo autobusu un grupas vadītājām šādā braucienā vairs nedošos un neiesaku to darīt nevienam citam.