Alma LTD - meļi

Šajā nelielajā autobusu kompānijā meklē šoferus- muļķīšus!!! Sola labu algu,bet tikai vispirms jāsaremontē autobusi un par autobusu remontu nemaksā.Nemaksā,jo tūlīt pēc remonta varēšot braukt reisā.Kad autobusi saremontēti,tad tavi pakalpojumi vairs nav vajadzīgi.....Autobusi pēc reisa jāmazgā ar šlūteni un birsti zem klajas debess,autobusa salons arī jāpucē pašam un protams par to arī nemaksā.Arī autovadītāja darba un atpūtas laiks netiek ievērots,jābraukā ar "melnajām šaibām"

K

S surgut 03.04.2018

Tā ir visur, arī Liepājā autobua nonas kompānijā, par remontu nemaksā,autobusus mazgā šoferi paši zem klajām debesīm, tīra autobusus paši ,protams parto neviens nemaksā. Tā pat braucam ar "melnām šaibām". Par nobraugtiem reisiem nauda ilgi jāgaida.