Alma, Biķernieku iela - vaksācija ar kuponu

Nopirku kuponu par 10 ls prieks.lv, vaksācija - kākām, bikini un padusēm. Biju izaudzinājusi spalvas līdz maksimumam. Aizeju uz salona, tur ļoti nerunīga sieviete, liek gulties uz galdu nu tik būs. Prasa vai paduses arī būs, saku, ka nē. Novaksēja kājas līdz celim, saku, ka tālāk arī vaga, ok jāpiemāksā, nu piemaksāšu, paņem man kāju augšējiem stilbiem izrauj pleķi 10*10 cm, ķeras klāt bikini, izrādas bikini vaksācija nozīmē tikai maliņas, tiešām pašas maliņas. Beigās izrādās, ka par to 10*10 cm augšstilbu jāpiemaksā 2 ls viņai uz rokas nevis kasē, iedodu 1.60, vairāk nav skaidras nauds. Izeju no salona ar melnām kājām, jo laikam par normāla vasku noņemšanu arī jāpiemaksā, aizbraucu mājās, uzsildu vasku, novaksēju bikini un visas kājas. Izrādās pat kāju īkšķis nav novaksēts, un daudz daudz nenorautu matu pleķu :)

G

Ausainītis 23.05.2012

Bildes studijā!

Psihs 23.05.2012

Točno bildes vajag publicēt!Es reāli gribu redzēt, kā izskatās sieviete, kura noaudzējusi spalvas līdz maksimumam.
Varbūt vaksācija tikai sabojāja skaistumu...

B Beta 24.05.2012

Izklausās šausmīgi. Diemžēl bieži dzirdēts, ka ar kuponiem apkalpošana ir "švakāka" kā ejot par pilnu maksu.

I ieva. ieva 04.12.2012

Nopirku kuponu salonā "Alma" Biķernieku ielā 12 šā gada septembrī. Kuponu nopirku, lai apgrieztu matus ar karstajām šķērēm, kas skaitās atveseļojošs pasākums matiem, jo tiek apgriezti visi mati, kā zināms, mati mums ir dažāda garuma..kāds īsāks, kāds garāks...
Devos uz salonu "Alma". Jauna meitene izmazgāja matus un tad SLAPJUS sāka apgriezt ar karstajā šķērēm, garumu apgrieza un tad matus izžāvēja...sapratu, ka nu tas arī ir viss. Teicu, ka ar karstajām šķērēm tiek apgriezti matu galiņi visiem matiem, bet viņa noteica, ka arī viņa tā agrāk esot domājusi, bet tas tieši matus bojājot... nu jā, tad jau teorija, ka karsto šķēru griešana nevis uzlabo matus, bet pasliktina...tad kāpēc viņa man tos sabojāja matu garumā, jo matu garums tika apgriezts?!!! Biju vīlusies un turpmāk neiegādāšons nevienu kuponu uz kaut kādām procedūrām, jo šķiet, ka tādējādi klientus mēdz piesaistīt ne tie labākie saloni un speciālisti.

I Ingrīda Vīduša 06.11.2013

cilvēku naivums.. pirms ko darīt vajag visu noskaidrot..kas un kā nevis pirkt iet un darīt un tik pēc tam domāt.. ko nu meistars ir izdarījis.. jo redziet klients nebija informēts par procesa būtību!