www.sudzibas.lv Alltel Slikts serviss

AtrisinātaAlltel.lv - Slikts serviss

Šajā internet veikalā ir ne tikai šausmīgs personāls un apkalpošana, bet arī ierīču kvalitāte. Pirmkārt, viņi nepiedāvā nekādas ražotāja garantijas, kurus piedāvā pats ražotājs, nevis viņi, jo viņiem redz neesot līgums noslēgts, otrkārt, runāt un risināt situācijas nav viņu prātā, līdz galam savu darbu izdarīt nemāk un negrib! Šausmīga attieksme! Neiesaku ne iepirkt, ne griezties uz turieni vispār. Jo nu viņiem galīgi nerūp tas kas klientam uz sirds un ko viņš vēlas.
Vieglāk nosaukt to par 'kantori', kuru ir jāklapē ciet vai arī jāmeklē jauni darbinieki kuri stāstīs un zinās ko vispār pārdod!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.06.2017

Uzņēmuma AllTel pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

!

A Alek1977 01.06.2016

Sveiki. Nevaru jums piekrist,jo veikals ir labs Un tur stada jauka un atsauciga, kad es vinai pazvaniju vina man visu pastastija par telefonu (mana valoda) lai es varetu saprast. Atbraucu skaists veikals,nopirku telefonu Un vel aksesuarus prieks telefonam, ari palidzeja AR izveli.

T tranzistors 08.06.2016

Sveiki. Jums paveicas, viss gāja gludi. Ja būtu jānes uz remontu, ne jaunu aparātu ne naudu neredzētu. Sabojāts laiks, nervi un katru reizi savs stāsts. Servisā vispār nekompetenti cilvēki 300 Eur pa galam un telefonu pilnvērtīgi lietot nevar. 2 reizes remontā un nav salabots, pustelefona vērtība nobraukāta. Jāmet plinti krūmos, jāpērk cits un viss. Skumji.......

T tranzistors 08.06.2016

Murgs, krāpnieki. Galīgi nav orientēti uz ilgtermiņa darbību.

A Alek1977 10.06.2016

visur var but problemas, nu man bija catepilars(es sasitu stiklu domaju ka bus atteikums, bet samainija lcd un viss).

! ! 10.06.2016

Cat's ir cita lieta
Ražotājam nav detaļu, un pārsvarā viņi maiņa displejus :) nejau veikals.

A Alltel Support Pārstāvja atbilde 15.05.2017
Каа найти на коком аккаунте Alltel.lv

Месяц назад задавали Вам вопрос, интеренет магазин www.alltel.lv на какой почте, как оветить на sudzibu ? чтобы решить её ?