"Alkohols bez uzcenojuma" - santaza

Labvakar!Sudzibu mani pamudinaja rakstit veikala Alkohols bez uzcenojuma" Rīgā,Baltāsbaznīcas 42, Rīga, LV-1015 veikala apsargs vai tas bija veikala parvaldnieks,savu uzvardu vins man nepateica,bet sacija ,ka visi vinu pazist ka parvaldnieku veikalaa varda Sergeju.Musu situacija bija sada,es ar viru biju veikala un virs nema alus bundzinu no augseja plaukta un vinam vina izslideja no rokas un roka palika tikai follijs...pieskreja klat parvaldnieks vaarda Sergejs ,ka jau augstak mineju un saaka uz manu viru blaut ,ka par so alus bundzu ir jasamaksa,jo vina parspraga.Virietis bija loti saniknots,bet mes neatteicamies samaksat ,vienkarsi pajautajam vai tad tiesam ir jamaksa ,ja izkrit no rokam bundza ,pudele vai kada cita prece,uz ko vins atbildeja jau ar santazu sada veidaa-Vai Jus tulit apmaksajat sasisto preci vai Jus muusu veikals vairak neapkalpos vispar!!!!Es un citi cilveki bijam soka! Sanak ta ,ka vins manam viram lika samaksat par notikuso santazas veida,jo vins piegaja pie kasieres un pateica,lai manu viru vairak neapkalpo,ja nesamaksas.Taka mes samaksajam ,es zinu ,ka tam parvaldniekam Sergejam vai apsargam bija jasastada akts par bojajumu,ko vins neizdarija ! lkad virs paprasijha veikala ieksejos kartibas noteikumus ,lai vins mums parada -vinu ari nebija ! un tresais -suudzibas graamatas sim veikalam ari nav!!!! Sakiet ludzu ,ja notiek sada situacija un veikala ieksejos kartibas noteikumus valda nekartiba,vai drikst santazet sada veida patstavigos pircejus del kaut kadiem 0,59 euro centiem! mes katru menesi saja veikala atstajam ap 300 euro !ka nav kauna stradat tadiem cilvekiem ,kuri pasi nezin ieksejos kartibas noteikumus!!!!

Latviešu tautas 19.11.2016

Я был в подобной ситуации в магазине МАКСИМА (Централтиргус, 5): по работе один раз разбил банку с помидорами - старшей смене я предложил плату, на что она сказала что это спишет как повреждённый товар и мне платить ничего не надо. Второй раз в другой МАКСИМе задел стремянкой бутылку с морковным соком и разбил. Предложил оплатить. Получил аналогичный ответ. НИЧЕГО ПЛАТИТЬ НЕ НАДО! А если настаивают - вызывайте менеджера или директора магазина! Отказываются - вызывайте полицию!

Nu cik var dzert!?!?! "mes katru menesi saja veikala atstajam ap 300 euro "

Latviešu tautas 19.11.2016

А чем прикажешь заниматься? Анальный секс, как тебя, их не интересует! В Латвии кто остался? В основном пенсионеры и бомжи. Бизнес постепенно переводят в Эстонию: с Нового года налогами ТАК задушат, то тут останутся только чиновники...

A AnnaPanna 19.11.2016

Varbūt jābeidz alkohola veikalā atstāt 300 euro katru mēnesi un tad iespējams vairs nekritīs ārā no rokām.
Sergejs,protams,lAr tādiem plāniem nerviem nav ko strādāt veikalā.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 21.11.2016

Saskaņa ar esošo likumdošanu - nav jāatmaksā preces bojāšanu, ja tas ir nejauš gadījums un tam nebija ļauna nolūka. Nākamo reizi sauciet veikala direktoru (vietnieci, vai vecāko pēc amata personu), vai pašvaldības policiju.