Alintana SIA Zīļu iela 9 LV5418 Daugavpils - Krāpšanās

Tika iegādātas biļetes uz ATB konceru. 1. Koncerts tika pārcelts uz citu norises vietu. Stadionu kur toaletēs nav ne gaismas ne ziepju un valda antisanitārija.
2. Pie biļetes pirkšanas tika paziņots ka lētākas biļetes tribīnēs esot izpirktas un palika tikai fanu zona. Ierodoties uz koncertu bija skaidrs ka tribīnes bija gandrīz tukšas.
3. Apsardzes kvalitāte bija zem katras kritikas. 4. Fanu zonā katrs otrais cilvēks visu laiku smēķē. Bija jābaidās lai nenodeg mati vai drēbes un jāosta nikotins pašam to neveloties. - Apsardze uz lūgumiem izvest smēķētājus kaut kut kutr citur nereaģēja.
5. Pasākums neritēja pēc plāna. Visi izpildītāji bija pilnīgi apmainīti vietām. Pēdējā izpildītāja vispār nebija.
Īsumā izpildītāji bija lieliski bet apstākļi bija briesmīgi. Neapmeklēšu nevienu sia alinta pasākumu.

V

Dainis 26.08.2017

Es jums ieteiktu izvēlēties pasākumus atbilstošus jūsu vecumam, un vajadzībām , piemēram Apvadceļa koncertus.

V Vi 29.08.2017

Vienkārši aizdevos uz pasākumu un mani atmeta 25 gadi atpakaļ .. Kontingents briesmīgs. Esmu bijusi uz 2 ATB koncertiem Ogrē. Ir ar ko salīdzināt. Nevajag apvainoties. Es domāju SIA ALINTANA arī Apvadceļa koncertu sabojātu ar savu pasākumu rīkošanu :D. Kur tas ir redzēts ka visiem atļauts stāvēt pūlī un smēķēt. Pirmo reizi kaut ko tādu redzu! Apsargiem 0 reakcijas uz lūgumiem ierādīt cilvēkiem vietu smēķēšanai. Kurš man izdedzinātās drēbes vietā pirktu? SIA ALINTANA? Laikam paši rīkotāji sēž savās mājās un ar ģimeni un bērniem un smēķē viens otram sejā. Iedzina vecā stadionā cilvēkus kā "cūku" baru un labi.. pa alus bundžai katram iestūķēja un visi priecīgi. Summer Fest.. :D Smiekli nāk. Kauns no Baltkrieviem un Lietuviešiem kas atbrauca uz ATB paskatīties.

2 29769553 06.05.2021

хотелось бы сдать билеты на концерт Брянцева...ждать ещё год не хочется...В ДКХ сказали к вам обращаться.

V Valentīna Zaiceva 24.01.2024

Sia Alintana firma pilna krāpšana.
Jau kā 4gadus atpakaļ tika iegādātas biļetes uz koncertu. Kurš tā un nenotika.
Bet nauda joprojām netika atgriezta, uz maniem @pasta vēstulēm neatbild.
Pilnīgi ignorē.
Vajag slēgt tādu kā kantori.