ALĪNA PURGALE - PIEAUDZĒ MATUS

Gribu brīdināt meitenes, kuras meklē SS.LV sludinājumu, lai pieaudzētu matus.3 nedēļas atpakaļ izlasīju sludinājumu, kur viss bija skaisti aprakstīts šādā veidā:(((((Nepārmaksājiet. Viss ir uz vietas. Cena no 26, 00Ls par 100šķipsnām 45cm garumā. Mati uz klipšiem no 34Ls. Piedāvājam visu krāsu, izmēru un veidu (ar U-tipa, I-tipa kapsulām, mikro-riņķiem, mati uz tresēm, mati uz klipšiem, pielīmēšanas metodes un visu iepriekšminēto veidu Remy tipa mati, taisni, dabīgi viļņoti, viļņoti un cirtaini. Kā arī nodarbojamies ar profesionālu matu pieaudzēšanu (darbs) - 15ls par 100šķipsnām.
Nebrīnieties par cenām, bet protams Jūs variet izvēlēties vai pārmaksāt x2, 3 reizes vairāk vai pieaudzēt matus tieši pie mums par saprātīgām cenām. Kvalitāti garantējam)))))tā arī es tiku pie šīs meitenes, viss bija labi, kamēr neizmazgāju galvu, mati sarāvās, kā mačalka tos nevar izķēmmēt, tie krīt arā, kad pazvanīju ALĪNAI, viņa klausuli necēla, uzrakstot"JA jūs gribējāt kaut ko, tad rakstie"es tā arī izdarīju.Uzrakstīju, kas esmu, kad biju un, ka ir notikusi tāda lieta, un gribētu naudu dabūt atpakaļ, bet tikai par materiālu par darbu man neko nevajag atdot, jo viņa taču teica, ka dodot garantiju.Sarunājām tikšanos, jo teicu, ka gribu viņai parādīt, kas man darās uz galvas.Divas dienas viņa mani vazāja aiz deguna sakot, ka satiksies, bet tā arī solīto neizdarīja.Nākošā dienā man atnāca atpakaļ īsziņa ar tekstu"Mans vīrs kategoriski atsakās jums atdot naudu u.t.t).Smieklīgi, bet meitenes neuzķeraties uz tā paša āķa uz kura uzķēros es.

ž

J Jevgenija 13.07.2010

Nevis ideali, bet ļoti labas kvalitātes mati par šādu cenu.
Grūti pateikt, kas un kaa taviem matiem, bet man viss ir pilnīga kārtībā, ne pirmo reizi!

N Nesudzies;) 08.09.2010

Esmu meistare, vakar bija atnākusi kliente, kura bija audzējusi pie meitenes, kas pie Alīnas Purgales kursus gājusi... Šausmas !!!

Mati pēc mēneša izskatās kā gadu nonēsāti- sintētikas pinkas !!!

Viņai Alīna mācījusi, kad matus pie saknēm nevar ķemmēt, viss savēlies, turklāt pārdota parastā ķemme- ar bumbuļiem galā (droši nopirkta tirgū par 2 Ls) !!! Brīnos, ka klients visas saknes nebija izplēsis, labi ka pabrīdināja, lai saknes neķemmē.

No sakņu neķemmēšanas mati pie saknēm bija traki savēlušies!

Viņa tiešām ir dzīva leģenda- tā Alīna !!! Visi jau viņu zin, meistari arī :)

Tādam meistaram vajag nevis VID, bet visām kopīgi rokas nocirst- kā senos laikos, tikai tā no tādiem vaļā tiksi!!!

Nabaga meitenēm krīzes laikā atrada ko iesmērēt, jo visiem tagad svarīga cena. Nekad labi mati nebūs lēti ! Zem 50Ls par 100 šķipsnām neko nevar gaidīt- nekādu kvalitāti. Tikai sintētiku uz galvas un- ņemot nost- izplēstus savus matus !

Padomājat- ar ko maksājat! Tikai ar saviem matiem un ietaupītiem pāris latiem !!!

M MONTA 04.11.2010

Es arī pirms gada pieaudzeju pie Alīnas matus, ari pie vinas iegādājos šampūnu kondicionieri Sati, bet izmazgajot matus tie man kemmejot saka krist no kapsulām laukā ar saujam. Esmu pieaudzejusi pie citas meistares pirms tam un vēl pēc alīnas un teikšu, ka alīna pavirsi veic savu darbu, jo pie citas meistares es matus nesaju 3, 4mēn un biju vel krasojusi un matu kvalitāte bija loti laba.
Biju apbēdināta, ka man izkrita pieaudzētie mati pie Alīnas, tā kā es pie viņas pieaudzēt vairs arī nevēlētos.

O Olga balta 04.01.2012

Es pie viņas biju 2 nedeļas atpakaļ. Teikšu tā: par matu kvalitāti viņa pasakas nestāsta, brīnumus nesola.Uzreiz teica, ka Ķīnas ražojums, kā un kāpēc atšķiras. Pēc kvalitātes tie mati tiešam atšķiras no SLAVA vai STELLINA (tā ir jūsu māka izvēle) - man matu gali daudz sausāki, bet nav nekāda močalka - vienk.nogriezīšu īsakus un viss. Izmantoju speciālo matu suku un šampūnu, pirms iet pie viņas visu izlasīju i-netā, biju morāli gatava visam. Tāpēc bija patikami, ka tie mati turās, neizkrita neviens, nesaveļas un izskatas ka pašas mati. Otro reizi ja likšu, tad pirkšu citas firmas matus, čisto pameģināt, lai zinātu atšķirību, bet iešu atkal pie Aļinas, jo vinā pieaudzēja LABI. Ar cieņu, Olga

L linduha1 17.08.2016

A vai jums meitenes ceku vina izsniedza?
Man ari vina lika un loti to nozeloju, ka naudu izmetu veja.
Vajadzetu vinai par to atbildet....