ALĪNA PURGALE - PIEAUDZĒ MATUS

Gribu brīdināt meitenes, kuras meklē SS.LV sludinājumu, lai pieaudzētu matus.3 nedēļas atpakaļ izlasīju sludinājumu, kur viss bija skaisti aprakstīts šādā veidā:(((((Nepārmaksājiet. Viss ir uz vietas. Cena no 26, 00Ls par 100šķipsnām 45cm garumā. Mati uz klipšiem no 34Ls. Piedāvājam visu krāsu, izmēru un veidu (ar U-tipa, I-tipa kapsulām, mikro-riņķiem, mati uz tresēm, mati uz klipšiem, pielīmēšanas metodes un visu iepriekšminēto veidu Remy tipa mati, taisni, dabīgi viļņoti, viļņoti un cirtaini. Kā arī nodarbojamies ar profesionālu matu pieaudzēšanu (darbs) - 15ls par 100šķipsnām.
Nebrīnieties par cenām, bet protams Jūs variet izvēlēties vai pārmaksāt x2, 3 reizes vairāk vai pieaudzēt matus tieši pie mums par saprātīgām cenām. Kvalitāti garantējam)))))tā arī es tiku pie šīs meitenes, viss bija labi, kamēr neizmazgāju galvu, mati sarāvās, kā mačalka tos nevar izķēmmēt, tie krīt arā, kad pazvanīju ALĪNAI, viņa klausuli necēla, uzrakstot"JA jūs gribējāt kaut ko, tad rakstie"es tā arī izdarīju.Uzrakstīju, kas esmu, kad biju un, ka ir notikusi tāda lieta, un gribētu naudu dabūt atpakaļ, bet tikai par materiālu par darbu man neko nevajag atdot, jo viņa taču teica, ka dodot garantiju.Sarunājām tikšanos, jo teicu, ka gribu viņai parādīt, kas man darās uz galvas.Divas dienas viņa mani vazāja aiz deguna sakot, ka satiksies, bet tā arī solīto neizdarīja.Nākošā dienā man atnāca atpakaļ īsziņa ar tekstu"Mans vīrs kategoriski atsakās jums atdot naudu u.t.t).Smieklīgi, bet meitenes neuzķeraties uz tā paša āķa uz kura uzķēros es.

ž

P phe 18.11.2009

Interesanti, ka meistariem nav kauna norādīt klientam, ka viņš pats vainīgs. Kur palikusi cieņpilna attieksme pret klientiem, kas ir samaksājuši par pakalppojumu? Tad jau sanāk, ka sūdzība ir nevien nepamatota, bet klajākie meli (par naudas neatdošanu un dīvaino sms) - bet tas nu gan nav ticami! Ja cilvēks ar pakalpojumu ir apmierināts, viņš noteikti neskries rakstīt sūdzības! Turklāt speciālistam vienkārši OBLIGĀTI ir jāpaskaidro kādu kosmētiku pēc tam jālieto, jāpaskaidro kādas sekas var būt, ja lieto nepareizus šampūnus, nepareizi apietas ar matiem, jo galu galā, klients to pats nevar zināt, ja mati pieaudzēti pirmo reizi! Turklāt šādas "pareizas uzvedības" pamācības meistarīte var ātstāt saciem bērniem, nevis kaunināt klientu! Fashion Secret ar šādu attieksmi vien zaudē daudz klientus, pat nerunājot par nekvalitatīviem materiāliem un darbu.

N Natation 18.11.2009

MAn LIepājā gadījās līdzīgi pie vienas personas ''Taņečkas'' no Principa, samaksāju 200Ls par matiem, kuri pēc pirmās mazgāšanas palika par mačalku, turklāt gandrīz puse izkrita ārā... Atdeva viņa man tikai pusi... Viņa gan draudēja, kas viņas vīrs man došot pa muti, jo tiem matiem pakaļ braucis ir uz pastu(pasts atrodas apm 800 m no viņu mājām), mums aizgāja gandrīz līdz kautiņam... Liepājas matu pieaudzēšanas meistari, mani ieraudot, teica, ka man ir pieaudzēti jau lietoti mati! Varbūt Jums arī tāda pati problēma?

E Eseseseeseeses 18.11.2009

ja jau esi zurnaaliste, tad rakstiit proti - uzraksti iesnieguminju VIDam vai Ekonomikas policijai..man (nez kaapeec :)) skiet, ka meitenei ar saadu maajas ruupalu, ar nodoklju maksaasanu iet visai svaki..ja to neveelies dariit, tad esi krietni uzstaajiigaaka, pastaasti, kas notiks, ja vinja neatgrieziis naudu par braakja darbu..

E Eseseseeseeses 18.11.2009

laikam visu matu liimeetaaju probleemas risina vinju viiri...tas ir ieskaitiits cenaa, he, he...patiesiibaa nozeelojami - kaa taadaa necivilizeetaa dziivnieku pasaulee - teevins blakus, tad jau pret klienteem-sievieteem juutas varen brasha...

N nati 20.11.2009

Vaicik nesmuki no Fashion sekret puses!!! Ka es saprotu sūdzības autore raksta ka tieši Jus ignorējat piedavajumu satikties!!! Un starp citu šeit iet runā par kaut kādu šampunu pieaudzētiem matiem (laikam tas pie Jums arī pārdodas:) un mans viedoklis, ka cilvēka, kurš sev pieaudzē matus jau daudzus gadus - NAV NEKĀDA STARPĪBA kādu tieši sampunu Jus izmantojāt pieaudzētiem matiem!!! nekādas pilnība!!! ir parbaudīts jau 100 reizes !!!
Bet matus no ebay no Ķīnas pasūtīt un pieaudzēt šeit meitenem 4x dārgāk tas ir labs bizness:)
Viss tomēr atkarīgs no matu kvalitātes, bet ne no kaut kāda mistiskāšampūna, ticiet man!!!

I ieva 20.11.2009

Matu kvalitātei ir noteicoša nozīme, bet ne šampūnam, piekrītu Nati.

D devo4ka 20.11.2009

...un vispaar, noskujat pliku galvu kaaa man, tad arii nebuus shitaadas probleemas...

I ingrida 23.11.2009

par so meiteni Alinu esmu dzirdejusi no savas kursa biedrenes-tiesam ta tas viss ari ir ka seit uzrakstits: mana kirsa biedrene ari bija pie vinas, esot dikti telojusi no sevis kruto meistari, stastijusi, ka viss parejais, kas pardodas ir viss istakie sudi un tikai pie vinas ir viss labaka produkcija-pec pirmas mazgawanas reizes mati bija ka lellei tos pat neesot varejusi izkemmet . Pareiz jus darat, ka beidzot to visu esat iznesusi gaisma, bet es tomer jusu vieta ietu uz ienemumu dienestu da jeb kur, kur tik var un dabutu to pasu kaut vai nelielo, bet tomer jusu naudinu atpakal)))))man pasai ir bijusi biezi pieaudzetie mati un ja kvalitate tiem ir laba, tad nekads profesionalais sampuns pat nav vajadzigs var ar jeb kuru izmazgat un mati ir uz goda...un vel jo vairak kapec raksta autorei butu pie jums jabruac netelojat no sevis krutos ar savu viru jus vainigi0jums ari jabrauc pie klienta.

. ...... 23.11.2009

Aptuveni pirms pusotras nedēļas liku pie šīs pašas meistares matiņus.
Matus esmu mazgājusi 2 reizes.Atklāti sakot man pagaidām viss kārtībā, tik izvēlētajās blondajās matu šķipsnās ir arī dažas brūnās, bet tā viss ir patiešām labi.
Manuprāt, tas jau kā nu kuram, ir arī pareizi jāmazgā.Mana draudzenei mati ar palika par mačalku un bija nesaķemmējami - viņa tos mazgāja nepareizi, matus vjg. mazgāt stāvus, krītoši, galvu neatgāžot uz priekšu. - tad viss būs labi.

A aaa 03.12.2009

????????
īsziņa ar tekstu"Mans vīrs kategoriski atsakās jums atdot naudu u.t.t). ???

A aaa 08.12.2009

O4ENJ PLOHOE KA4ESTVO VOLOS !!!

! !!!!! 23.01.2010

Skopais maksa 2 reiz:P

O OLgA 28.01.2010

ALĪNA PURGALE prosto obmanivaet ljudej, kogda-nibudj i eje kto-nibudj takzhe obmanet kak i ona ljudej, na nes4astje drugova s4astje, denezhnij kapital ne postroiw, stidno dolzhno bitj ej

I ilona 29.01.2010

nepoverite, no etu Alinu uze znaet pol Rigi kak samuju nastojawuju aferjugu. Kogda ja u nejo narawivala volosi takaja ze istorija bila i ja pisala zajavlenije v policiju. Avtor etoi zalobi pozaluisto svjazitesj samnoi i budjet uze dva zajavlenija tak mi ejo i nakazem pustj sud u nejo otnimet imuwestvo vot i vsjo

I inese 11.03.2010

devuwki ja vsem sovetuju kto narawival u neje volosi pozvonitj v nalogovuju, ona zhe narawivaet bez kasovogo apparata bez vsego, a nalogovaja inspekcija eje awtrafuet, a potom i voobwe mozhet vsje imuwestvo otnjatj, vseh kogo ona obmanula objazatelno dajte eje dannie v nalogovuju

B BM 11.03.2010

Налоговая ни у кого ничего не отнимает, не смеши людeй своими убогими знаниями о госслужбах. Конфискуют имущество по решению суда и точно не за какие-то там ваши волосы дурацкие, которым цена копейка. Максимум, на что вы можете рассчитывать, это настучать на неё, чтоб оштрафовали за работу без кассы. Даже суд ничем таким лохам помочь не сможет, т.к. у вас ни чеков, ни актов экспертизы и вообще ничего, кроме слюней и соплей, на эту тему нет. А суд слюни к делу пришить не может. Глупость - самая дорогая в мире вещь! Впредь будете умнее и не будете покупаться на дешёвку, делая такие вещи, как наращивание, у всяких Алин-подпольщиц!

L Laura 19.04.2010

Arī es esmu pirkusi matus pie šīs Alīnas un pilnībā piekrītu, ka mati ir ļoti nekvalitatīvi! Ar pieaudzētajiem matiem staigāju jau 3 gadus un vienā brīdī izdomāju pāriet uz klipšiem! Ieraudzīju vilinošo sludinājumu un nopirku šos matiņus, lai arī šos matus neliku katru dienu, taču tāpat nācās viņus mazgāt un varu teikt, ka tie mati iztur max 3 mazgāšanas reizes!!! Pirmajā reizē domāju, ka nepareizi esmu mazgājusi un nopirku pie vinjas jaunu komplektu, ieteica lietot "Sati" kosmētiku, bet tas neko nedod!

J jok 03.06.2010

Volosi plohie.
Eto vse znajut.

A anete 22.06.2010

Mati ir galīgi mesli, to fashion secret vispar vajadzetu aizvert un iesudzet tiesā, ka par cilvekiem ta nirgajas un tai Purgalei pašai visus matus butu jaizrauj arā !!!

E eliba 22.06.2010

šeit ir tas viņas puisis kurš kategoriski atsakās visām atdot naudu!