www.sudzibas.lv Alida Turs Neatmaksā samaksāto naudu par atcelto ceļojumu

Alida Turs - Neatmaksā samaksāto naudu par atcelto ceļojumu

2019. Gadā iegādājos ceļojumu pie Alida Tūrs un pilnībā to apmaksāju. Saskaņā ar līgumā noteikto ikvienam ceļotājam ir tiesības atteikties no pakalpojuma, savukārt pakalpojuma sniedzējam ir pienākums atcelt ceļojumu līgumā noteiktajā kārtībā un atmaksāt iemaksāto naudu. Komunikācija ar uzņēmumu ir zemākajā līmenī. Uzņēmums cenšas manis atcelto ceļojumu saistīt ar Covid, kaut arī ceļojums tika atcelts pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas (2020. Gada martā) . Saskaņā ar Alida Tūrs noteikumiem nauda par atcelto ceļojumu ir jāatgriež 7 dienu laikā no paredzētā izlidošanas datuma, lieki piebilst, ka ceļojumam bija jānotiek vairāk nekā pirms gada, bet nauda joprojām nav atgriezta. Nevienam neiesaku sadarboties ar šo tūrisma aģentūru, attieksme ir briesmīgā un uzņēmums neizpilda savas uzņemtās saistības.

T