www.sudzibas.lv A.L.G.I. Piedzērušies šoferi

A.L.G.I. - Piedzērušies šoferi

Jūlija vidū ar kori braucām uz Vāciju. Izmantojām firmas A.L.G.I. pakalpojumus. Konkrēti šoferus - Aivaru Krastiņu un Jāni Brakovski. Nerunājot nemaz par to, ka šoferi bija vulgāri un nepieklājīgi un brīdī, kad autobusa aizmugurē sāka velties dūmi (it kā nodeguša ventilatora dēļ), vienīgais ko šoferis Aivars izdarīja, bija nobļāvās, lai nekliedzot, joviņš redz braucot pa šoseju ar ātrumu 100 km/h, laikā, kamēr dzīvojām uz vietas Vācijā, šoferi bija piedzērušies. Nelīdzēja ne runas par policijas izsaukšanu, ne arī apelēšana pie veselā saprāta. To visu vēl trakāku padarīja tas, ka "lāpīties" bija izlēmuši arī sēžot pie autobusa strūres. Koris savu dzīvību un veselības drošības dēļ izvēlējās uz saviem pasākumiem doties ar kājām un sabiedrisko trasportu.

K

| |0_o| 16.07.2009

galīgi neticu.

. ....kl 16.07.2009

Nav taisnība!!! NETICU!!!

P Prezidente 22.10.2012

Protam, ka tā bija.
Šis gadījums bija šausmīgs. Braucām dziedāt starptautiska konkursā, šie, atvainojos, dīvainie šoferi, nudien mūsu braucienu padarīja "neaizmirstamu".
Mēs autobusā bijām 40 cilvēki, tā kā visi nevarētu melot!
Nekad nesaistieties ar šiem ļaudīm!
Rupji, netaktiski, alkoholiķi.